Інтерв’ю з Джеком Пелцлем, вокалістом американського гурту Defiler. Спеціально для КРОК У ROCK.

2

Добрий ранок/день/вечір тобі, шановний читачу!
10 травня мені пощастило побувати на концерті Defiler у Києві.
Із Джеком було записане невеличке відео, але я не зміг його змонтувати, за що прошу особисто у Вас вибачення. Сподіваюсь, Ви мене зрозумієте. Якщо ж ви захочете його переглянути, можете звернутися безпосередньо до мене. ;)
Приємного читання!

КРОК У ROCK: – Ви розпочинаєте свій концертний тур у Києві. Чи подобається вам Київ, як місто?

Джейкоб: – Так, він значно відрізняється від американських міст. Це перше місто у Європі, котре ми відвідали. Мені подобається те, що усі тут дуже добрі, культура дуже сильна. Мені це  дуже подобається.

КРОК У ROCK: – Що Ви очікуєте від цього туру та, зокрема, від цього концерту?

Джейкоб: – Стосовно цього концерту, здається, тут багато людей, це дуже класно! Потужна енергетика. Завтра ми будемо грати в Харкові, білети вже розпродані, у мене просто немає слів, Божевілля! Це перший раз коли ми виїхали за межі Сполучених Штатів. І зустріти тут так багато людей – дійсно классно!

КРОК У ROCK: – У світі існує багато стереотипів про Україну та Росію. А які знаєш ти?

Джейкоб: – Більшість подібних стееотипів та ілюзії передаються до американців через ЗМІ, кіно і тому подібне. Ми, звічийні американці, ніколи не виїздили за кордон, не знаємо чого чекати. Але коли ми приїхали сюди, зрозуміли, що ситуація тут кардинально відрізняється від тої, яку нам так старанно вимальовують. Люди казали, що тут ніхто не п’є пиво. Щож, я в Україні, тут пиво усюди! Не все таке, як здається на перший погляд.

КРОК У ROCK: – На своєму відео-запрошенні ти сказав, що ви будете виконувати пісні, котрі не грали наживо раніше. Як Ваші відчуття?

Джейкоб: – Ми дуже нервуємо. Бо пісні котрі ми не грали раніше наживо, насправді, ми навіть не грали разом. Ми не Мали достатньо часу. Ми жодного разу не грали їх разом. Подивимося, як вийде.

КРОК У ROCK: – Ви вже грали на одній сцені з такими гуртами як Emmure, Born Of Osiris та іншими. Розкажи, з ким Вам сподобалося працювати більше всього?

Джейкоб: – Мабуть, це Emmure. Я навіть маю тату Emmure, мені було лише 14 років. Вони мої герої. Ми розмовляли з Френком, він дуже крутий чувак! І той факт, що ми мали із ними спільний тур просто робив мене щасливим!

КРОК У ROCK: – Ви відправляєтеся в тур як хедлайнери. А на якому концерті хотів би побувати ти, як глядач, чому(окрім Slipknot)?

Джейкоб: – Mudvayne, це ще один гурт, слухаючи який я зростав. І якщо б я дізнався про їх концерт, я б точно став одним із перших, хто купить білет!

КРОК У ROCK: – Якщо ти станеш королем маленького королівства, які три обов’язкових правила ти введеш?

Джейкоб: – По-перше, жодних грошей. Корінне населення Америки, до вторгення європейців, не мали грошей і жили добре. По-друге, жодних тюрм. По-третє, можливо…Це складно…Безкоштовний Dr.Pepper усім!

КРОК У ROCK: – Чого завжди хочуть жінки?

Джейкоб: – Грошей.

КРОК У ROCK: – Твій улюбленний фільм.

Джейкоб: – « Casino»

КРОК У ROCK: – Улюблена пісня Корі Тейлора.

Джейкоб: – Cardiff у виконанні Stone Sour.

КРОК У ROCK: – Акустична гітара або електрогітара?

Джейкоб: – Акустична.

КРОК У ROCK: – Твій талісман.

Джейкоб: –  Мій IPod.

КРОК У ROCK: – Улюблена тварина.

Джейкоб: – Змія.

КРОК У ROCK: – І невеличке побажання нашим читачам. ;)

Джейкоб: – Я люблю вас усіх, сподіваюся, що я ще повернуся до Вас, тому що ви – классні!

Автор: Микола Буняк

Фото: Олена Рулева


Defiler

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія гурту “The Sorrow”

Кожний справжній металіст повинен знати, що метал гурти різних країн – різні не схожі один на одного. В них різне звучання, різне сприйняття, різна категорія ...