Інтерв’ю з гуртом Mushmellow

0

Mushmellow –гурт, що підкорив тисячі вух своїм якісним звучанням, бездоганним англійським та піснями, які припадають до душі. Гурт заснований в Запоріжжі у 2004 році, проте шанувальників хлопці мають не лише в Україні, а і поза її межами. Із досягнень – студійний альбом та чотири кліпи. Звісно, Mushmellow не спиняються на досягнутому, тому незабаром чекаємо на новий альбом та безліч концертів.Інтерв'ю з гуртом Mushmellow

Щоб ви більше дізналися про гурт, ми поспілкувалися з одним із учасників – гітаристом Дмитром Солодом.

Крок у Rock: Ваша музика така душевна, мелодійна, наповнена почуттями, переживаннями, емоціями. Є щось особливе, що надихає на творчий процес?

Дмитро Солод: Особливого нічого немає. Коли ми разом – створюється особлива хімія, особлива статика, і пісні самі починають народжуватися через нас і наші інструменти.

Крок у Rock: Ви могли б кількома словами описати кожного з учасників гурту?

Дмитро Солод: Ну… Льоха у нас – головврач в нашій лікарні, автор пісень та текстів, по сумісництву активна людина. Іван – тихий та логічний у всьому, але при цім усім першокласний басист. Філ – ну, він ніби кіт, вештається туди-сюди, в руки не дається, а Діма – найстаріший з цього театру абсурду, крутий гітарист і непогано співає

Крок у Rock: За час існування гурту відбувалися деякі зміни у складі. Чи це відчутно вплинуло на розвиток?

Дмитро Солод: Звісно, сильно вплинуло. Кожен з учасників вносив свій смак, стиль і духовне підґрунтя в гурт. На даний момент я вважаю, що гурт має дуже сильне і доросле звучання, що в принципі повинно розширювати аудиторію в плані вікових рамок.

Крок у Rock: Ви граєте у багатьох містах та на фестивалях. Де найбільше подобається грати та що ви цінуєте в публіці?

Дмитро Солод: Кожне місто – індивідуальне і кожне по-своєму круте) А, взагалі, чим більше народу приходить, тим крутіше!

Крок у Rock: Чи вважаєте ви, що досягнули вершини у власній творчості? Чи є ще над чим плідно працювати?

Дмитро Солод: Вважати, що ти досяг досконалості, – значить, по суті, те, що ти нічого насправді не досяг. Завжди є до чого прагнути і досконалість меж не має.

Крок у Rock: Які події, що стосуються вашого гурту, були найважливішими?

Дмитро Солод: Кожен концерт, кожна репетиція і просто посиденьки разом – це дуже важливо! Гурт – це організм, він живе лише при наявності всіх без виключень, як автомобіль: є 4 колеса – їде, є лише 3 – стоїть на місці.

Крок у Rock: Якби у вас була можливість зробити щось важливе для кращого розвитку рок-культури в Україні – що б це було?

Дмитро Солод: Створити альбом з хорошим роковим саундом, котрий би підірвав всі чарти та показав, що рок-музика – це також мейнстрім, що попса повинна “потіснитися” і дати місце року.

Крок у Rock: А тепер трішки фантазії. Уявімо, що ви маєте надприродні можливості та живете в фантастичному світі, де все можливо. Якими ви себе бачите і яким би був ваш концерт? Чим здивуєте публіку такого світу?

Дмитро Солод: Ну не знаю… Блискавками з очей, здатністю зникати і, звісно ж, надкрутою грою на гітарі – найкрутішою в галактиці.

Крок у Rock: Які маєте плани на майбутнє?

Дмитро Солод: Плани у нас концертні. Найближчим часом в СНД, трохи згодом в Європі. І паралельно запис другого альбому.

Крок у Rock: Що є найголовнішим в творчості і житті гурту? Чи керуєтеся ви якимись власними правилами та принципами?

Дмитро Солод: Головне – бути справжніми. В принципі вся наша творчість – це амальгама нашого життя, подій, почуттів та емоцій. Треба бути чесними перед слухачами.

Крок у Rock: Ваші шанувальники з нетерпінням чекають нового альбому, котрий запланований на цей рік. Розкажіть, будь ласка, детальніше, що він собою буде представляти та які пісні увійдуть до нього?

Дмитро Солод: Альбом буде представлений із 10–11 пісень, більшість з яких уже викладені в мережі в якості ознайомлювальних демо, щоб слухачі мали змогу приблизно уявити матеріал. Зараз ведуться переговори з кількома студіями і, як тільки ми досягнемо конкретного діалогу, альбом буде вже не за горами, як, в принципі, і вихід нового кліпу.

Крок у Rock: Що побажаєте читачам “Крок у Rock”?

Дмитро Солод: Всім читачам ми бажаємо побільше сил і впевненості по життю, не сходьте з обраного шляху, слухайте рок і обов’язково приходьте на наші концерти!!! Чууус!)

Інтерв’ю підготувала Наталі Деметер
Відповідав Дмитро Солод, гітарист гурту Mushmellow
Фото надані учасниками гурту Mushmellow

Інтерв'ю з гуртом Mushmellow


Mushmellow

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні