Коли до влади приходить ніч…

0

Як часто Ви скаржитесь на нудне, нецікаве, сповнене буденності життя? Мабуть, таки доволі частенько. Так що ж заважає нам урізноманітнити його? Зазвичай це нестача коштів, фантазії та, найголовніше, часу. Фактично кожен день ми зайняті навчанням, роботою або ж іншою монотонною діяльністю, і коли з’являється вільна хвилинка, ми настільки втомлені, що, вибираючи між якось невеличкою цікавою пригодою і відпочинком, ми віддаємо перевагу другому варіанту.

Але ж Ви так довго мрієте стати відомою у всьому світі зіркою, або ж купити новий інструмент, або поїхати відпочити за кордон, або потрапити на концерт улюбленого гурту, або, або, або… Цих «або» може бути безліч, та трапляється так, що втілити їх в життя на даний момент просто немає можливості, і, звісно, це вас засмучує. Є невеличкий тимчасовий (а може, й постійний) вихід з цієї ситуації.

Ми спимо в середньому 8 годин на добу (ну, студентів перед сесією це не стосується). Зазвичай цей час сприймається лише як відпочинок, але, виявляється, щоночі ми можемо, наприклад, відвідувати концерти улюблених виконавців, будучи при цьому в ліжку. Спитаєте як? Все дуже просто – подорожуйте та відвідуйте концерти у ваших снах.

Хотіли б спробувати? Що ж, перш за все подивіться декілька відео з концертів чи хоча б фото… одним словом кажучи, просто знайте, як вони виглядають. Зроблено? Чудово! Далі слід навчитися керувати своїми снами. Тут вже складніше і доведеться постаратися, але головне – вірити, що все вийде. Так що ж потрібно робити? Власне, весь процес опанування своїх снів можна умовно поділити на чотири етапи.

Крок №1

Щоб навчитися керувати своїм сном, потрібно в ньому прийти в себе. Іншими словами, для початку потрібно навчитися усвідомлювати себе уві сні, і поки Ви не навчитеся це робити, то керувати сном ніяк не зможете. Більш точно – Вам потрібно навчитися керувати собою в сновидінні.

Найважливіше питання: як це зробити? Для цього Вам потрібно придумати щось, що дасть вам у сні підказку. Приміром, цілий день дивіться на свої руки, у дзеркало на обличчя і ставте собі питання: я сплю чи ні?

Одного разу, коли уві сні Ваш погляд впаде на долоні, спрацює рефлекс, і питання саме прийде в голову: я сплю чи ні? Відповідно, Ви самі рефлекторно відповісте на це питання: так, я сплю.

Крок №2

Далі за описом, особливу увагу потрібно концентрувати на людях і предметах, які трапляються вам у сні. Це виглядає так, ніби Ви катаєтеся на гойдалках і при цьому намагаєтеся утримувати погляд на будь-яких об’єктах, які проносяться повз.

Знову ж таки, акцентуйте увагу на своїх руках. Як тільки картинка у сні починає розпливатися, фахівці рекомендують подивитися знову на той предмет, до якого Ви вже звикли (Ваші руки). Інші деталі та предмети у сні потрібно розглядати поверхнево, швидкими поглядами, але кожен раз повертаючи свій погляд на звичний предмет — Ваші руки. З часом фокус уваги стає міцніше, і картинка у сні стає такою ж реальною, як і в житті.

Крок №3

Дуже важливо вести свій журнал сновидінь. Записувати всі уривки снів і відчуття, які Ви в них переживали. Краще записувати все, що відбувається, не встаючи з ліжка — практично у сні. Одного разу Ви зрозумієте, що все не так, як Ви записуєте, виявите якісь невідповідності. Наприклад, помітите в своєму сні статтю в газеті про те, як зробити маски для пружності століття в домашніх умовах, а коли будете дивитися вдруге на газету в реальному житті, то Вам трапиться вже інша стаття — скажімо, про те, як побудувати будинок. Саме Ваші записи допоможуть відстежити всі осічки і дадуть зрозуміти, що Ви в своєму сні не просто знаходитесь, а дієте (в цьому випадку читаєте). А коли сюжети уві сні будуть різко змінюватися, то це стане явною ознакою того, що Ви контролюєте сон.

Крок №4

Всі дивні речі відбуваються уві сні – добрий знак для Вас. Це явний наслідок того, що Ваш намір змінити сон зміцнюється. Зовсім не страшно, що Вам поки не вдається зробити цього в повній мірі, головне, що процес пішов. Для Вас це має стати головною метою, тому що саме за допомогою бажання відбуваються всі події: зустрічі, розмови, подорожі, польоти та інші чудеса. До снів ніяк не відносяться закони, які належать реальності (закони природи, релігійні канони, фізичні величини, мораль та інші). Життя в своїх снах Ви можете будувати лише за допомогою свого бажання, яке легше всього зобразити як тверду волю. Ви повинні для себе твердо вирішити уві сні, що хочете з кимось поговорити або переміститися кудись, і це відразу ж відбудеться. Так народжується життя в усвідомлених сновидіннях, якщо Ви, звичайно, дозволите собі в це повірити.

Та будьте готові, що все вийде не в першу ж ніч, тому тренуйтеся та відвідуйте будь-які куточки світу, фестивалі та виступи улюблених виконавців, не витрачаючи на це багато часу.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Четвертий міжнародний фестиваль, три фестивальні дні, близько 40 кращих музичних колективів країни та зарубіжжя, та команди райтерів, які змінюватимуть місто.

Четвертий міжнародний фестиваль, три фестивальні дні, близько 40 кращих музичних колективів країни та зарубіжжя, та команди райтерів, які змінюватимуть місто. Четвертий міжнародний соціо-культурний фестиваль «Республіка» ...