Коли до влади приходить ніч…

0

Як часто Ви скаржитесь на нудне, нецікаве, сповнене буденності життя? Мабуть, таки доволі частенько. Так що ж заважає нам урізноманітнити його? Зазвичай це нестача коштів, фантазії та, найголовніше, часу. Фактично кожен день ми зайняті навчанням, роботою або ж іншою монотонною діяльністю, і коли з’являється вільна хвилинка, ми настільки втомлені, що, вибираючи між якось невеличкою цікавою пригодою і відпочинком, ми віддаємо перевагу другому варіанту.

Але ж Ви так довго мрієте стати відомою у всьому світі зіркою, або ж купити новий інструмент, або поїхати відпочити за кордон, або потрапити на концерт улюбленого гурту, або, або, або… Цих «або» може бути безліч, та трапляється так, що втілити їх в життя на даний момент просто немає можливості, і, звісно, це вас засмучує. Є невеличкий тимчасовий (а може, й постійний) вихід з цієї ситуації.

Ми спимо в середньому 8 годин на добу (ну, студентів перед сесією це не стосується). Зазвичай цей час сприймається лише як відпочинок, але, виявляється, щоночі ми можемо, наприклад, відвідувати концерти улюблених виконавців, будучи при цьому в ліжку. Спитаєте як? Все дуже просто – подорожуйте та відвідуйте концерти у ваших снах.

Хотіли б спробувати? Що ж, перш за все подивіться декілька відео з концертів чи хоча б фото… одним словом кажучи, просто знайте, як вони виглядають. Зроблено? Чудово! Далі слід навчитися керувати своїми снами. Тут вже складніше і доведеться постаратися, але головне – вірити, що все вийде. Так що ж потрібно робити? Власне, весь процес опанування своїх снів можна умовно поділити на чотири етапи.

Крок №1

Щоб навчитися керувати своїм сном, потрібно в ньому прийти в себе. Іншими словами, для початку потрібно навчитися усвідомлювати себе уві сні, і поки Ви не навчитеся це робити, то керувати сном ніяк не зможете. Більш точно – Вам потрібно навчитися керувати собою в сновидінні.

Найважливіше питання: як це зробити? Для цього Вам потрібно придумати щось, що дасть вам у сні підказку. Приміром, цілий день дивіться на свої руки, у дзеркало на обличчя і ставте собі питання: я сплю чи ні?

Одного разу, коли уві сні Ваш погляд впаде на долоні, спрацює рефлекс, і питання саме прийде в голову: я сплю чи ні? Відповідно, Ви самі рефлекторно відповісте на це питання: так, я сплю.

Крок №2

Далі за описом, особливу увагу потрібно концентрувати на людях і предметах, які трапляються вам у сні. Це виглядає так, ніби Ви катаєтеся на гойдалках і при цьому намагаєтеся утримувати погляд на будь-яких об’єктах, які проносяться повз.

Знову ж таки, акцентуйте увагу на своїх руках. Як тільки картинка у сні починає розпливатися, фахівці рекомендують подивитися знову на той предмет, до якого Ви вже звикли (Ваші руки). Інші деталі та предмети у сні потрібно розглядати поверхнево, швидкими поглядами, але кожен раз повертаючи свій погляд на звичний предмет — Ваші руки. З часом фокус уваги стає міцніше, і картинка у сні стає такою ж реальною, як і в житті.

Крок №3

Дуже важливо вести свій журнал сновидінь. Записувати всі уривки снів і відчуття, які Ви в них переживали. Краще записувати все, що відбувається, не встаючи з ліжка — практично у сні. Одного разу Ви зрозумієте, що все не так, як Ви записуєте, виявите якісь невідповідності. Наприклад, помітите в своєму сні статтю в газеті про те, як зробити маски для пружності століття в домашніх умовах, а коли будете дивитися вдруге на газету в реальному житті, то Вам трапиться вже інша стаття — скажімо, про те, як побудувати будинок. Саме Ваші записи допоможуть відстежити всі осічки і дадуть зрозуміти, що Ви в своєму сні не просто знаходитесь, а дієте (в цьому випадку читаєте). А коли сюжети уві сні будуть різко змінюватися, то це стане явною ознакою того, що Ви контролюєте сон.

Крок №4

Всі дивні речі відбуваються уві сні – добрий знак для Вас. Це явний наслідок того, що Ваш намір змінити сон зміцнюється. Зовсім не страшно, що Вам поки не вдається зробити цього в повній мірі, головне, що процес пішов. Для Вас це має стати головною метою, тому що саме за допомогою бажання відбуваються всі події: зустрічі, розмови, подорожі, польоти та інші чудеса. До снів ніяк не відносяться закони, які належать реальності (закони природи, релігійні канони, фізичні величини, мораль та інші). Життя в своїх снах Ви можете будувати лише за допомогою свого бажання, яке легше всього зобразити як тверду волю. Ви повинні для себе твердо вирішити уві сні, що хочете з кимось поговорити або переміститися кудись, і це відразу ж відбудеться. Так народжується життя в усвідомлених сновидіннях, якщо Ви, звичайно, дозволите собі в це повірити.

Та будьте готові, що все вийде не в першу ж ніч, тому тренуйтеся та відвідуйте будь-які куточки світу, фестивалі та виступи улюблених виконавців, не витрачаючи на це багато часу.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні