Krobak. The Last Show – як це було

0

«Далі – невідомість» – сказав Ігор Сидоренко, фронтмен гурту Krobak, коментуючи повідомлення про паузу в творчій діяльності.
Шість років проіснував гурт і за своє існування зробив більше, ніж декотрі гурти роблять за десять, а то й більше років. За цей час він увійшов в серця сотень, а то й тисяч людей. Але, як відомо, у всього є початок, у всього є й кінець. Тому 29 квітня гурт Krobak відіграв у київському клубі Mezzanine свій останній концерт перед безстроковою паузою.

Надворі легкий прохолодний вітер і спокійно, а всередині спека, приглушене світло, багато людей і невпинний рух. Цей контраст заворожує. Саме таким має бути день, коли можна сказати «до зустрічі». Саме таким він і був.
Спеціальний гість – гурт My Personal Murderer. Ця музика підготувала слухачів до «головної страви» і налаштувала на потрібний лад, за що їм велика подяка і бурхливі оплески. Це було їх повернення після невеличкої перерви. Символічно, чи не так? Вони також подарували можливість вперше почути новий трек.

А далі – перші акорди знайомої пісні і червоне світло на сцені зразу зібрали людей в приміщені. Ніхто не стояв, всі віддались музиці і рухались в такт. Хтось постукував ногою, хтось просто рухався разом з музикою. Все розчинилось, і відчуття, ніби ти в середині чогось такого рідного і водночас надзвичайно інтимного. Музика вводить в транс і ти ніби летиш. Нірвана, Вальгалла, Рай… Кожен може описати по-різному. Але ясно одне – це чудове відчуття.
Солодкуватий присмак напоїв поєднується з гірким розумінням того, що це вже все – фінал, пора прощатись. Адже прощання – це завжди гірко. Цей концерт був останнім, на даний момент, шансом почути Krobak на сцені. І вони не розчарували. Можливість почути найкращі пісні, старі і нові – це чудовий подарунок. Почули навіть Park Luny, який не грали аж чотири роки!

Щирість була відчутна звідусіль, гурт виходив на біс два рази. Ця віддача та старання запали в серця. І приємно було розуміти, що гурт не хоче бути привидом і тому він просто залишається в тому стані, в якому він зараз. Колись ми ще раз почуємо старі пісні і поностальгуємо. А до того залишається лише очікування.
Хотілося би висловити жаль, але навіщо закінчувати на сумній ноті? Тому ми сподіваємося, що скоро все-таки хробаки натиснуть на «плей» і будуть радувати нас новими піснями. А до того, удачі і натхнення. Адже, як би то не було, Krobak звів нерукотворний пам’ятник в серцях слухачів.

 

Автор: Ольга Глазунова
Фото:  Kirai gigs: concert videos & photos

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні