АНОНС: KROBAK. The Last Show 29.04 Mezzanine

0

Шановні кияни та гості столиці, з сумом повідомляємо, що 29 квітня в київському клубі Mezzanine Хробак відіграє свій останній концерт перед безстроковою творчою відпусткою.

«Хробак 2.0 в якості повноцінної групи проіснував рівно шість років, і за цей недовгий проміжок квартет встиг випустити два повноформатних альбоми, спліт та компіляцію, проїхати два європейських тури, відіграти десятки концертів на рідних просторах у різних форматах: сольний виступ, фестивальний сет або розігрів більш іменитих колективів. Наступним логічним кроком має бути взяття нових вершин – музичних, творчих, та інших.

На жаль, змушений визнати, що на даному життєвому етапі не можу приділяти Хробак стільки часу, скільки він заслуговує, як і не зможу забезпечити той креативний стрибок, який йому так необхідний. Залишати його в якості підвішеного в повітрі, напівживого привида, що дає концерти раз на рік, було б нечесно по відношенню до людей, що задіяні в цьому проекті. Та й до самого Хробак, що давно переріс масштаби сайд-проекту, рамки пост-року та інші умовності. Коротше, або роби добре, або не роби, пам’ятаєте?
Всім, хто нас підтримував всі ці роки, хочеться сказати дякую. Всім, хто хотів приміряти футболку, купити диск і / або вініл і почути нас вживу, але ніяк не міг – ваш останній шанс випадає на 29 квітня. Далі – невідомість.» – саме так прокоментував це фронтмен та лідер гурту Ігор Сидоренко.

Особисто мені хочеться, аби Хробак продовжував жити і дарував своїм фанатам нові душевні пісні, під які можна трохи поностальгувати сидячи на кухні о 5 ранку, думаючи про щось високе та незбагненне. Але життя плине та постійно змінюється, і найголовніше – бути до них готовим.

Спеціальний гість: My Personal Murderer

Не пропустіть!

Місто: Київ
Місце: Mezzanine, вул. Нижньоюрківська, 31
Час: 19:00
Квитки: в день концерту
Ціна:150 грн

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні