Крик душі – Любов

0

Ви колись дарували «любов» незнайомцям? Чи можливо самі отримували такий неочікуваний подарунок від людини, яку бачили перший і, швидше за все, останній раз в житті. Ось так просто, йдучи по вулиці стати частинкою кругообігу любові в природі. Ні? Не пробували? А хотіли б знати, що з цього може вийти?

Якщо ваша відповідь «так», тоді вам допоможе альтернативний християнський гурт Крик Душі з Рівного. Зовсім нещодавно він презентував нову відеороботу на композицію із назвою «Любов». Ролик став уже дев’ятим офіційним кліпом у творчому списку гурту. Хлопці зібралися в нашому улюбленому 2007 році і, що дуже символічно, 22 січня, тобто у День Соборності України. З тих пір їхня музика єднає прихильників з усіх куточків країни.

Власне сама відеоробота – про молодого хлопця, який одного ранку, так само, як і ви сьогодні, прокинувся від звуку набридливого будильника, а вже через декілька секунд отримав «виклик», що змінив весь день, а можливо і все життя. І він починає робити добрі справи, зовсім маленькі, на перший погляд взагалі незначні, але так дарує свою любов оточуючим, дає змогу їм зрозуміти, що є хтось, кому не байдуже, хто готовий допомогти.

Що стосується композиції, то вона вийшла доволі мелодійна, радісна та сонячна. Розпочинається вона коротеньким інструментальним вступом, в який, змушуючи довго на себе чекати, вливається ніжний голос вокаліста Івана Лук’янчука. Він ніби відкриває дверцята серця та залишає там на вільній поличці частинку того, про що йдеться в самій пісні.

Справді гурт вже традиційно використав тематику любові та життя та постарався донести до кожного з нас, що по-справжньому любити – важко, але це найпрекрасніший тягар, особливо, коли хочеться сповісти про свої почуття весь світ:

««Люблю» не поспішай говорити,
Уста мовчать, а серце ні – бунтар,
Для неї прагне гучно вити,
Щоб світ почув, міг зрозуміти,
Який великий то тягар,
Який прекрасний то тягар.»

Та, знаєте, не слід боятися любити. Якби страшно не було відкрити своє серце для людей, слід хоч раз спробувати, хоч би просто посміхнутися незнайомцю і ваш день обов’язково стане яскравішим. Отож, вмикаймо кліп та вчимося дарувати…любов.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Український ню-метал

Ця стаття розповість про найкращий у світі жанр музики, а саме про ню-метал. АННА Особисто для мене найкращим представником цієї музичної течії в Україні є ...