M1 Music Awards 2017

0

9 грудня в Палаці Спорту пройшла третя музична нагорода M1 Music Awards 2017. Це взятий аналог від американського Music Awards, який проводиться з 1973 року.

Нагадаємо, що переможці премії визначаються завдяки кількістю переглядів кліпів на телеканалі та оцінками редакції каналу. На церемонії основними категоріями відзначення артистів є: найкраща співачка/співак, найкращий гурт, альтернатива, хіт року, кліп року, проект року, золотий грамофон, червона рута, за внесок у розвиток нац. індустрії, найкращий номер року та інші. На сьогодні картина така, що конкурсантів від напрямку рок музики заявлено дуже мало, в цьому році The Hardkiss, BB. Юлія Саніна зі своїм гуртом вже отримувала перемогу у 2016 році в номінації «альтернатива», в цей раз їх номінували на «найкращий номер року» та «альтернатива», нажаль гурт не отримав статуетки в 2017. ВВ теж залишився в номінантах.

The Hardkiss – переможці “M1 Music Awards 2017” у номінації “АЛЬТЕРНАТИВА”

Поп-музика процвітає, але на арені все й ті ж самі, не видно нових талантів, окрім мабуть нещодавно висхідній зірки, юнака Alekseev. Взагалі заявлені учасники церемонії, як нудотне дежавю з року в рік. Взяти ту ж Тіну Кароль з Alyosha, Monatik та Макс Барських, які не здають позицій і тут постає питання, чи добре це? Українську сцену очолюють безперечно гарні виконавці, але пишатися лише ними, та залишати на вершині, без перспективи на сильну заміну, прикро. В нашій країні так багато гарних гуртів і виконавців, напрямків і експериментальних проектів, яким українці не дають навіть й шанс.

Такі церемонії, як M1 Music Awards стала сильним аналогом американської церемонії. Вона говорить на всю країну, яка музика користується успіхом. Тож коли такі заходи впливають на людей та вкуси українців, ані провести їм якісь реформи, задля просування якісних виконавців, про яких ще мало хто знає?

Полигаєва Альона


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Прозоров (ex-ТОЛ, ПНД) у Дніпропетровську 25.01.2015

Під кінець січня до Дніпропетровську завітав один з найяскравіших представників альтернативної музики Василь Прозоров з авторською програмою «Дім». Усе дійство проходило у невеликому клубі «Залатаний ...