Midgard – Horsmen Of The Apocalypse

0

Останнім часом дуже часто гурт «Midgard» тішить простори українського інтернету своїми піснями. Що є помітним та цікавим – тішить не просто звичайним регулярним спамом інтернет-павутиння, а саме своїми творіннями.

Амбітні люди зі славетного міста Канів вирішили не лишатись осторонь та скласти гідну компанію музичним монстрам з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова й тощо, на нашій важкій сцені. З`явившись зовсім нещодавно, гурт поки що не будує далекоглядних стадіонних планів, а концентрується на своєму власному творчому матеріалу, що є цілком доцільним та правильним.

Сьогодні мова піде про одну з їх останніх робіт – сингл під назвою «Horsmen Of The Apocalypse». Прочитавши назву, та не прослухавши спершу пісні, можна було б припустити, що мова в ній піде про вершників, що сіють повсюди хаос та руйнування, і це майже так. Текст цього смачного треш-металу оповідає про сучасних залізних небесних вершників, що через людську войовничість та нескінченну ненаситність несуть лише горе, пролітаючи над землею. Саме такого образу набули американські літаки «Б-29», що випробовували ядерну зброю під час війни з Японією на островах Хіросіма та Нагасакі. Саме цю величезну трагедію людства оспівує гурт у цій пісні.

На обкладинці до треку зображено американський екіпаж одного із таких повітряних суден. Для наочності гурт на своїй офіційній сторінці опублікував імпровізований чорно-білий відеокліп із старими відео-плівками подій, що відбувалися при використанні ядерної зброї та її наслідками. Такі пісні слугують нагадуваннями про сумні, проте правдиві, події минулого, а також своєрідним бекграундом для творчого огляду такого роду проблематики.

Отже, чітка та зрозуміла ідея, історичні відсилання, відео-супровід до треку − є чудовою якісною роботою колективу. Дякуємо за потужний треш-метал.

Автор: Серж Дерій


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Ель, фолк, танці

Тим, кому подобається ірландська культура Тим, хто полюбляє добрий ель Тим, хто вміє танцювати до відпаду під металеві рифи Присвячується (А також всім іншим, бо ...