Молодий у всіх сенсах гурт

0

Дуже часто ми надаємо перевагу більш старшим та досвідченим гуртам,забуваючи про молоді таланти. Сьогодні поговоримо про один з них. До вашої уваги “ПАТРОНИЧІ”

Гурт ,який повністю складений з 6 осіб сильної статі, був народжений у Івано-Франківську 3 березня 2010 році. Але не дивлячись на такий юний вік,вже встигли побувати на сцені разом з «Антитіла», «Скрябін», «Кому Вниз»,» Фліт», «Кораллі», «Пан Пупец’», «Оратанія», «Zapaska» та поїхати в тур з «Друга Ріка» та «ТНМК». В 2014 році хлопці випустили свій перший альбом «Поки молоді». Ну і недовго думаючи,через рік, ще один “Акустика на Вежі”

На запитання:-”Звідки пішла така цікава назва?”-Учасники сміючись відповідають:-”В засновника гурту була кличка “Патрон”..і відповідно пішла назва)” А про жанр навіть не питайте,вони самі ще не можуть зрозуміти його і не дають чіткої відповіді.

Сам гурт зазнав значних змін з дня його створення. Деякі учасники покинули його,в тому числі і сам засновник Іван Малик ,але від цього “Патроничі”і не стають гіршими.

Вони в цьому ділі ще діти,але вже вражають своїми не дитячими піснями…Юнаки мають свій особливий підхід до текстів та виконання. Тільки ви прослухаєте хоч одну-відразу погодитесь,що їх нереально сплутати з будь яким виконавцем. Золота варта одна з перших пісень з назвою”Хвора уява”,яка вийшла доволі сміливою. Сам приспів:

“Усім керує верховна Зрада
Не те щоб погана, але вкрасти рада
Люди на колінах
А вона всміхається
Коли жити будемо краще?
Питання не розглядається”

дає знати,що хлопці не бояться своєї думки та з задоволенням діляться нею з фанами. Мені ще й фартонуло побувати на концерті данного гурту. Драйв, енергія так і пре фонтаном з тіл Патроничів і вони цим всім заражають публіку. Відразу на думку спадає їхня пісня,яка співпадає з назвою першого альбому “Поки молоді”. В ній стільки ж позитивної енергетики,відразу чути хто душу вкладав. Вона наче закликає наповнити життя до краю свіжими відчуттями,емоціями та і взагалі крокувати лише з найкращими спогадами.”Мріяти, діяти, їхати, рухати,йти вперед і нікого не слухати…”

В загалом крики душі дуже різні:від кохання,до проблем світу-обирай свою пісню.

Автор:Анастасія Савицька | KPOK У ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Стімпанк this.

Знаєте, існує паралельна реальність де люди так і не знайшли електроенергію. Цей світ має колір міді та запах вугілля. Іноді цей всесвіт потрапляє у наш. ...