Молодий у всіх сенсах гурт

0

Дуже часто ми надаємо перевагу більш старшим та досвідченим гуртам,забуваючи про молоді таланти. Сьогодні поговоримо про один з них. До вашої уваги “ПАТРОНИЧІ”

Гурт ,який повністю складений з 6 осіб сильної статі, був народжений у Івано-Франківську 3 березня 2010 році. Але не дивлячись на такий юний вік,вже встигли побувати на сцені разом з «Антитіла», «Скрябін», «Кому Вниз»,» Фліт», «Кораллі», «Пан Пупец’», «Оратанія», «Zapaska» та поїхати в тур з «Друга Ріка» та «ТНМК». В 2014 році хлопці випустили свій перший альбом «Поки молоді». Ну і недовго думаючи,через рік, ще один “Акустика на Вежі”

На запитання:-”Звідки пішла така цікава назва?”-Учасники сміючись відповідають:-”В засновника гурту була кличка “Патрон”..і відповідно пішла назва)” А про жанр навіть не питайте,вони самі ще не можуть зрозуміти його і не дають чіткої відповіді.

Сам гурт зазнав значних змін з дня його створення. Деякі учасники покинули його,в тому числі і сам засновник Іван Малик ,але від цього “Патроничі”і не стають гіршими.

Вони в цьому ділі ще діти,але вже вражають своїми не дитячими піснями…Юнаки мають свій особливий підхід до текстів та виконання. Тільки ви прослухаєте хоч одну-відразу погодитесь,що їх нереально сплутати з будь яким виконавцем. Золота варта одна з перших пісень з назвою”Хвора уява”,яка вийшла доволі сміливою. Сам приспів:

“Усім керує верховна Зрада
Не те щоб погана, але вкрасти рада
Люди на колінах
А вона всміхається
Коли жити будемо краще?
Питання не розглядається”

дає знати,що хлопці не бояться своєї думки та з задоволенням діляться нею з фанами. Мені ще й фартонуло побувати на концерті данного гурту. Драйв, енергія так і пре фонтаном з тіл Патроничів і вони цим всім заражають публіку. Відразу на думку спадає їхня пісня,яка співпадає з назвою першого альбому “Поки молоді”. В ній стільки ж позитивної енергетики,відразу чути хто душу вкладав. Вона наче закликає наповнити життя до краю свіжими відчуттями,емоціями та і взагалі крокувати лише з найкращими спогадами.”Мріяти, діяти, їхати, рухати,йти вперед і нікого не слухати…”

В загалом крики душі дуже різні:від кохання,до проблем світу-обирай свою пісню.

Автор:Анастасія Савицька | KPOK У ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Ель, фолк, танці

Тим, кому подобається ірландська культура Тим, хто полюбляє добрий ель Тим, хто вміє танцювати до відпаду під металеві рифи Присвячується (А також всім іншим, бо ...