Морозостійкість рокерів, або як не замерзнути зимовими вечорами.

0

Хто кращу може дати пораду відносно боротьби з холодом, як не рокери? Не вірете, то читайте нижче.

Володимир Григорак соліст і вокаліст гурту “Impera”

“ Щоб не мерзнути ми стараємось збирати якомога більше людей і лабати для них хорошу музику так, щоб аж струни були гарячі ”

Олександр Себастьянович, бас-гітарист гурту “Farinhate”

“Ну, насправді, складно знайти рокера, який би не зміг знайти спосіб зігрітись зимовими вечорами. В нас все досить банально: якщо мова про репетиції чи концерти, то там гаряче в будь-яку пору і час доби. В туровому бусі гріємось качовою музичкою, також допомагає кава на дорогих буржуйських заправках. Ну, а взагалі, не замерзнути взимку найкраще допомагають наші кохані жінки. Якщо ж ви ще не знайшли собі пару, то обов’язково вдягайте підштаники і бережіть себе!”

М’яч Дредбол, лідер гурту “ВорсТ” і ведучий музичних фестивалів

“Найкращий варіант це особа протилежної статі, обійми, поцілунки, секс і подібні розваги, під ковдрою спекотно, без ковдри прохолодно. Але є замінники на початкових стадіях – какао! Це дуже круто, якщо його правильно зготувати. Потім йдуть чаї, та перегляд фільмів жахів вночі, від яких дівчина ледь не мліє і перестрашена тулиться до тебе близько – і вже тепліше. – Але все це неймовірно банально. Найкращий варіант – це активний відпочинок в перемішку із адреналіном. Сноуборд, лижі, або зимове купання, дуже зігріває. Я взагалі не прибічник алкоголю і іншої гнилої туфти. тому обираю активний спосіб зігрівання, ну а після спорту можна і на інтимщину перейти”

Дмитро Ажнюк, гітарист гурту “Merva”

“Звісно є багато “класичних” способів, а-ля перини, чай, хороше опалення у будинку, тощо.
Але особисто для мене – це рідна людина поруч та тепла розмова. Не важливо, про що. Головне – тепла. Хороші люди – гріють із середини”

Тому хто не знайшов ще собі партнера по життю-шукайте,зима близько!:)

Автори: Роман Мельник і Оксана Головко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт ШANA. Перспективні й молоді.

ШANA – молодий український гурт, що сміливо увірвався до музичного простору нашої країни восени 2015 і відразу завоював серця багатьох меломанів. Тонке сплетіння текстів російською ...