Музиканти Мольфи подарували частинку своєї енергії Вінниці і обіцяли повернутися!

0

Гурт Мольфа вперше приїхав у центральну Україну з яскравим концертом! На черзі після виступу у рідному місті їх зустріла Вінниця! Овацій та емоцій було навіть дуже і дуже багато!

 4RbLtXKyzRk


5rBgRvuZjb8

Нагадуємо, що цей колектив з міста Івано-Франківська грає альтернативу (якщо коротко сказати, адже конкретно охарактеризувати музику одним стилем дуже важко), співають гарною українською мовою та дуже щирі, на чому ми переконалися під час концерту. Музиканти так вподобали вінницьку публіку, що спілкувалися з нею зі сцени після кожної виконаної пісні та розважали жартами ;)

 

ZyuY2Lra2vc

Слухачі під кінець концерту так розігрілися, що почали просто одиночно мошити, піддаватися бажанню рухатися під музику та вловлювати енергію, що просто випромінювала Мольфа зі сцени! Скільки б команда Крок у ROCK’у не їздила по фестивалям, завжди бачила цих шалених музикантів саме такими яскравими та відкритими. І вінничани не хотіли їх відпускати, рази два викликали на біс, але вийшли лише один раз і не заскупилися на пісні, а одразу три відіграли!

7XXKufgLcKw

 Протягом усього концерту зазвучав, певне, чи не весь репертуар, серед них були і нові, і ранішні пісні. Багато хто не очікував певне почути пісню “Шкірка”, ми бачили, що серед вас, шановні слухачі, були і ті, хто засмущався таки від почутого тексту ;) А про яку шкірку іде мова не будемо тут пояснювати, почуєте якось на концертах колективу. Ахаха, змусили нас реготати і від жартівливого репу під пісню “Подарунок небес”, – “Треба було робити реп з цієї пісні”, – сказав вокаліст зі сцени після прочитування “є-є, ага-ага”, а воно таки звучало гарно :)

uT4VqMk82sc

“Ми дуже хотіли приїхати у Вінницю”, – казали вони на початку концерту. “Давно ми так не кайфували на сцені”, – сказали після концерту :)

Щодо нових пісень та концертних планів! Любителям їх творчості буде радісно почути, що невдовзі Мольфа викладатиме нові студійні роботи, над якими ведеться робота, а також вони обіцяли ще раз відвідати Вінницю.. весною! Добродіям дуже сподобався ConcertHall, в котрому вони відіграли, оцінили і звук, і власне все приміщення з його відвідувачами, тому скоріш за все, вони повертатимуться саме сюди, час покаже.

pTq-DB2UXTA

На завершення невеличкої розповіді пропонуємо переглянути кліп на пісню “Подарунок небес”…. є-є ага-ага ;)

 

 

Спільнота музикантів: Мольфа
Автор: Наталі Деметер
Фотограф: Нестор Підгурський

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

ПЛІВКА З УКРАЇНИ

Привіт, мій палкий читачу! А сьогодні ми поговоримо про круті спецефекти, вибухи машин, слоу-моу, захоплюючу та роздвоєну сюжетну лінію і … Ні не Голівуд, а ...