Надзвичайний Оркестр че

0

Оркестр че – український рок гурт, який виконує пісні у стилі visual art rock. Днем народження гурту був 2002 рік. На одному з вечірніх сейшинів у гуртожитку театрального інституту познайомилися учасники цього гурту.

Перший демо альбом «Люди. Риби. Птахи.» з*явився у 2003 році.. Після виходу цього альбому гурт почали запрошувати на концерти по всій Україні.

У 2005 році перший альбом «Золотой миллениум» вийшов на лейблі незалежних музикантів ВДОХ після чого Оркестр Че стали запрошувати московські і пітерські клуби. Географія концертів досить швидко розширяється: Самара, Білгород, Тольятті, Краків, Варшава і т. д.

Оркестр Че брали участь в унікальному проекті з відомим українським письменником Сергієм Жаданом, а також в декількох сумісних концертах з групами 5’nizza, Lюк, Сергієм Бабкіним та ін.

У 2007 році зняли кліп на пісню «Не знаю, де сонце» і «Маяковський». В листопаді 2007 року вийшов альбом «Эйфория закончилась. Happy End.». В лютому 2010 року вийшов альбом «Предчувствие нулевого года». А також кліпи на пісні «Музика Вівальді» і «Волга».

Склад:

Олег Каданов — Гітара, вокал

Сергій Савенко — кларнет

Іван Кондратов — бас

Дмитро Зінченко — барабани, перкусія

Михайло Кабанов — перформанс

Автор: Kolya Synoptik


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні