NAZARETH.«THE BIG EUROPEAN TOUR»

0

Гурт NAZARETH вирушає у великий європейський тур!

NAZARETH – шотландський гурт, який був створений у 1968 музикантами The Shadettes до складу увійшли: вокаліст Ден Маккаферті, гітарист Менні Чарлтон, басист Піт Эгнью і барабанщик Дэрел Світ. Гурт на початку творчості виступав у місцевих клубах і організатори наполягали над тим, щоб репертуар постійно змінювався і відповідав хіт-парадам. У 1986 році гурт змінив назву на NAZARETH, а солісти змінили свій зовнішній вигляд і познайомилися з мільйонером Біллом Фехіллі. Результатом старань нового продюсера став контракт з лейблом Pegasus. У 1971 році гурт переїжджає у Лондон. В 1975 році виходить збірка «Greatest Hits» в яку увійшла композиція «Love Hurts» з репертуару Everly Brothers, яка отримала всесвітню популярність завдяки NAZARETH.

У 2013 році гурт розпочав прощальний тур по Росії.

У серпні 2013 року Ден Маккаферті змушений був покинути NAZARETH через захворювання дихальних шляхів, але все ж зміг записати разом альбом “Rock ‘n’ Roll Telephone”. Як заявив він сам по-цього приводу:

«Піти у студію і заспівати — це не те ж саме, що давати концерти. Я завжди можу записати ще один альбом, але кожен раз виходити на сцену, проводити там по 1 годині 45 хвилин і брати з людей гроші за те, що вони прийшли на мене подивитися — цього я не можу».

Новим вокалістом гурту NAZARETH став Карл Сентанс, який працював разом з Філом Кемпбелом «Motorhead» на початку 80-х і був біля витоків хеві-металевої легенди з Уельсу Persian Risk, з якою він записав дві студійні платівки.

Отже, шанувальникам творчості легендарного гурту – надається можливість послухати улюблені твори. Ви зможете покайфувати під живе виконання пісень з останнього творіння рокерів – альбому «Rock’n”Roll Telephone», що увійшов в Top30 альбомних чартів майже всіх країн Європи.

Шанувальникам творчості NAZARETH надається, ще одна можливість заспівати хором улюблені бойовики і сльозоточиві балади від «Razamanas» до «Love Hurts»!

Чекаємо На Вас! Не пропустіть легендарний концерт!

Придбати квитки можна тут: http://parter.ua/ua/event/concert-hall/klub_atlas/nazareth.html

Відео тут: https://goo.gl/G21nVy

https://goo.gl/DhgXAz

https://goo.gl/ZNQOIE

https://goo.gl/ZK8o5D

https://goo.gl/yCvViv


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Тендітний і важкий рок

Місце жінок в рок-культурі переоцінити важко. Нехай вони не відгризають голів летючим мишам та не вбивають тварин на сцені, але в виконанні соло часом прекрасна ...