Нестандартний склад?

0

Коли ми чуємо термін “рок-гурт” то одразу уявляємо вокаліста, бас-гітариста, гітариста і барабанщика. В 90% це так і є, але є і гурти, які використовують музичні інструменти, які не є типові для рок-музики. Ось і про ті 10% сьогодні і поговоримо.

1

1.Патроничі.

Гурт “Патроничі” – створений у 2010 році у м. Івано-Франківськ складається із 6 учасників. За свою поки ще не довгу історію хлопці з Франківська встигли покорити своїм драйвом і лірикою місто Франка,а тепер активно намагаються повторити це з іншими містами України. Особливістю цих хлопців є те, що вони окрім звичайного набору музичних інструментів використовують ще й акордеон,сопілка і …..саксофон. Тому сплутати їх неповторний стиль просто неможливо.

2

2.Тінь Сонця.

Тінь Сонця це гурт,який незважаючи на зміни складу і вже немалий час існування зберіг свій стиль, відомий у світі як heavy-folk або ж у нас в народі – «козацький рок». А яка козацька музика без бандури?

Окрім якісної музики гурт несе і патріотичну ідеологію намагаючись нагадати нащадкам героїчність їхніх дідів і прадідів. Завдяки їм з напівзабутої міфологія постає реальністю.

3

3. Alba gu brath

Цей гурт є справді унікальним.Свою назвою він взяв з кличу Вільяма Воллеса перед битвою на Стерлінгському мосі: ”Шотландія назавжди”! Alba gu brath це музичний колектив, який виконує традиційні мелодії далекій Шотландії на шотландській волинці під барабанний бій. Шотландська волинкова музика просякнута ідеєю свободи, вона пробуджує бунтарський дух і відкриває серце слухача.

4

4. ЧумацьКий шЛяХ

Завдяки цим хлопцям і прекрасній дівчині українська етно-музика продовжує життя. Окрім традиційно автентичного жіночого вокалу гурт активно використовує різноманітні народні інструменти,як наприклад сопілка і бандура.

Якщо ви не вірите, що під українська етно-музику можна відриватися, то послухайте цей колектив і зрозумійте свою неправоту.

1

5. Кора́ЛЛі— етно-фанк-рок гурт з Івано-Франківська особливістю якого є використання трембіти та дримби.
“Якщо гуцул – то той самий українець, тільки дикий, то Кораллі – це багато диких гуцулів, які ше й знають, як своєю музикою порвати маси на шмату”.Так говорять про них. І це правда. Хлопці є частими учасниками музичних фестивалів і байдужими від їх виступів рідко хто залишається.

1

6.Телері

Гурт створений у 1998 році у Переяслав-Хмельницькому Київської області. Грає рок, переважно акустичний.У “арсеналі” гурту присутні: гітара, сопілка, скрипка, бас, перкусія, флейта, віолончель, акордеон.

Тому гурт сподобається як і любителям рок-музики так і любителям класичної музики. А ще слід відмітити активну громадянську позицію гурту – у цей непростий для України час вони активно виступають на передовій,підтримуючи наших захисників.

Автор: Рома Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні