“Nokia Lumia Lab”

0

Вже 5-ий рік поспіль, в останню суботу весни у Києві на Контрактові площі проводиться “Nokia Lumia Lab”.Фестиваль,  головною складовою якого є якісна музика. Цьогоріч хедлайнерами цього Open-air-у були “Степан і медуза”, “THE HARDKISS”, “O.TORVALD” та “БИ-2”.

“THE HARDKISS”. Не даремно їх назвали відкриттям року, адже  вживу вони виглядають чимось космічним, що найважливіше-вони реально качають. Серед глядачів їх прозвали українським Slipknot. Ні, не через стиль виконання, а через їх досить екстравагантний вигляд. Барабанщик у дивній, страшнуватій масці, солістка і білому костюмі. Грають вони у більш “електричних” стилях:електропоп,поп-рок(так написано у Вікіпедії) але на сцені вони далекі від цього звучання.

"Nokia Lumia Lab"

Багатьом гурт відомий завдяки яскравому кліпу у ротації М1-“Mаke Up”, але інші їх творіння теж варті уваги;)

"Nokia Lumia Lab"

O.TORVALD- досить популярний нині панк-рок гурт, котрий приблизно пів року тому випустив новий альбом “ПРИМАТ”. Женя Галич(він, до речі, був ведучим Nokia Lumia Lab)чудово “підготував” глядачів до виступу головної зірки вечора.

"Nokia Lumia Lab"

Вся Контрактова відверто кайфувала від хлопців, а ті, хто знав слова пісень кричали їх, на скільки вистачало голосу.

Після виступу O.TORVALD на сцену, вже у ролі ведучого, на сцену вийшов Галич і почав “готувати” глядачів до виступу БИ-2.

Вже за кілька хвилин вся площа кричала “БИ-2! БИ-2! БИ-2!” і от ВОНИ вийшли на сцену. Вже на першій пісні усі люди рухалися в такт пісні. Просто неймовірно! На улюбленій усіма “Молитві” Шура пропросив нас запалити екрани телефонів і все навколо загорілося теплими вогниками. Всі отримували насолоду від дійства та співали разом із хлопцями. Було виконано багато пісень, серед яких вже згадана “Молитва”, “Вечная, призрачная встречная”, “Мой rock’n’roll”, “Скользкие улицы”,”Полковник”, “Последний герой”, “Реки любви”, “Серебро” та багато інших

"Nokia Lumia Lab"

Без сумніву їх виступ був найочікуванішим та найемоційнішим.

Автор: Марія Мате
Фото: Trends Watcher


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні