Новий кліп гурту Azathoth Circle

0

Новинка для шанувальників готичного та пост-металу. 19 жовтня в мережі з`явився дебютний кліп молодого та прогресивного київського гурту Azathoth Circle на пісню “In My Mind”, який всього за кілька днів встиг набрати 3000 переглядів.

Нове творіння виявилось на стільки вражаючим, що майже одразу опинилось в ефірі першого альтернативного музичного телеканалу «А-Оne», де контент зустріли тепло та з неабияким інтересом.

Кліп вирізняється високою якістю зйомки та чудовою атмосферністю, яка запрошує глядача зануритись у думки та переживання, які рояться у розумі певної особи. Відеоролик також радує якісним інструментальним звучанням та відсутністю надто високої важкості, який наче допомагає сконцентруватись на сюжеті та власних думках.

Сюжет даної роботи зображує осередок людського розуму, страждання через конфліктність у суспільстві, можливість зустрітись з самим собою, збалансувати свої потреби та бажання. У кліпі також якісно зображене вирішення питання конфліктності з особистим «я». Героїня відеоролику, простягнувши руку до свого дзеркального відображення, намагається примиритися з ним.

2

Кожен із нас зтикався з явищем замкнутості у собі, з думкою що не пускає, проте завжди знайдеться промінь світла у суцільній темряві, хтось або щось що допоможе. Команда гурту Azathoth Circle оспівує ставлення до навколишнього світу особи з таким важким емоційним станом, можливі зміни у світосприйнятті та її нелегкий шлях до внутрішнього спокою. Поглянувши на ситуацію, що склалась, з іншого боку, можна віднайти і миті для роздумів над майбутнім, що є такими цінними.

Наше буття завжди непередбачуване. Саме тому кінцівка кліпу залишилась таємничою та змушує задуматись: – «Що ж сталося далі?», – «Яким був би можливий фінал?». Проте, ніщо не вічне і будь-які страждання завжди припиняються, якими б не були обставини.

Захоплюючий відео-дебют та чудова робота київської команди створили свіжий контент, що безумовно порадує будь-якого шанувальника українського пост-металу.
Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Zapaska у Вінниці

І знову улюбленець вінницької публіки Royal Pub відкрив свої двері для поціновувачів музики, що дихає і має свою власну душу. Музики гурту Zapaska. Приїхали вони ...