Новий реліз Немного Нервно ‘Сны О Земле. Глава II’.

0

Новини від Dark Media Group:

Новий альбом Немного Нервно, що представляє собою другу частину тетралогії “Сны О Земле”,  видав у 2014-му році російський лейбл “Muz Icona”. Реліз побачив світ у двох цифрових версіях – mp3 форматі (вільна ціна – слухач платить стільки, скільки вважає за потрібне) і flac. Полноформатнік включив в себе 9 нових треків і, безсумнівно, стане гарною прикрасою колекції любителів як акустичного звучання і жіночого вокалу, так і шанувальників сучасної indie-музики.

“Робота над альбомом тривала два роки. Традиційне “немного нервное” звучання в ньому тяжіє до world music та доповнюється новими інструментами: арфа, ірландські вістли, акордеон і навіть звуки дитячих іграшок. Це музика про пробудження. Про те, як справжнє диво вривається в наше життя і змінює його. Час цвітіння. Час початку шляху. Час чудес “, – коментують нову роботу учасники проекту (Катерина Гопенко – вокал, гітара, лірика; Алеся Широбокова – клавіші, музика; Роман Рєзнік – флейти, металофон, лірика; Ольга Гостєва – скрипка; Тарас Балика – бас-гітара), це – “ідейний продовження тетралогії “Сны о Земле”.

Немного Нервно – проект, що працює на стику dream-folk і baroque pop, незважаючи на досить недовгий творчий шлях, зумів зайняти свою заслужену нішу на східно-європейському музичному ринку, чому сприяють і проникливі, без перебільшення, наповнені магією серця вокал і музика, і дуже хороші відгуки медіа і критиків та прекрасна концертна історія.

Група встигла не тільки засвітитися з сольними концертами та фестивальними участь в Росії та Україні, і була не обділена увагою ЗМІ: радіо “Маяк”, “Наше Радіо” (вт.ч. і участь у програмі “Чартова дюжина”), “Своє радіо”, “Радіо 42”, “Джем-FM”, “Universe”, “радіо Росії”, “NN-радіо”, “ТВ-5”, “Росія 1. Самара”, “Pravda.ru”, журнали “Мир фантастики”, “Комсомольская правда”, “Folk Raider”- ось далеко не повний перелік медіа, що висвітлили творчість гурту Нмного нервно.

В активі групи співпраця з Володимиром Кристовські (“Уматурман”), Василем Уріевскім, Сергієм Калугіним і багатьма іншими виконавцями, написання альтернативних саундтреків до картин: “Таємниця Сухаревої Вежі” та “Вій”.

Купити альбом Немного Нервно ‘Сны О Земле. Глава II’.

mp3: muzicona.com/nemnogonervno_sniozemle_mp3-ru.html
flac: muzicona.com/nemnogonervno_sniozemle_flac-ru.html

Трохи Нервово в мережі:
nervno.com
vk.com/n_nervno

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

ТВОРЧІЙ АРСЕН МІРЗОЯН.

Сьогодні ми поговоримо про видатного українця, уродженця м. Запоріжжя – Арсена Мірзояна. Музиканта, виконавця власних пісень та учасника багатьох відомих та експериментальних проектів. Волонтера, що ...