Nu-Clear Open Air Fest

1

На цих вихідних Дніпропетровський клуб «Тагіл», що на Монастирському острові, просто вибухнув  міцною енергетикою та потужними рифами, які було чутно далеко за межами середини Дніпра. А як відомо, далеко не кожен акорд зможе пролетіти хоча б його половину))

Nu-Clear Open Air Fest

Nu-Clear Open Air Fest

NuClear Open Air Festтворчий захід, що відбувся 3-4 травня та зібрав велику кількість поціновувачів важкої рок-музики. Цього довгожданого фесту фани важкого року чекали з нетерпінням, адже за два дні на сцені відіграли свої найкращі хіти більше ніж 10 рок-колективів! Музиканти, як і їх прихильники злетілись на фест із самих різних куточків України. Кожен гурт підтримав вогонь в серцях власних фанів, та отримав цілу когорту нових. Кожен, хто прийшов на фестиваль очікував отримати нові емоції, нові враження, завести нові знайомства та послухати хорошу, правильну музику в живому оригінальному виконанні.

Nu-Clear Open Air Fest

А послухати, як і подивитися було що! Чарівні дівчата, що виконували партії екстрім-вокалу зі сцени, вражали навіть рокерів зі стажем. Колоритні вокалісти збивали з ніг міцністю та неповторністю своїх текстів. Гітаристи віддавалися на повну, а ударники підіймали тиск та перестроювали ритм сердець під ритми улюблених пісень. Звичайно ж, не обійшлося без слему та відпадних танців. Кожен знайшов спосіб звільнення переповнюючої його енергії на свій смак.

Nu-Clear Open Air Fest

NuClear Open Air Festце два дні повного та безпросвітного відриву, що пройшли практично на одному подиху. Всі присутні гурти, а особливо фанати важкої рок музики ще довгий час будуть згадувати цей потрясний фест, в якого була лише одна погана риса – швидкоплинність часу!

Nu-Clear Open Air Fest Nu-Clear Open Air Fest Nu-Clear Open Air Fest


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні