Offland й розмови про містику.

0

Offland – це новий гурт зі Львова та нове слово в українській рок музиці. Зібравшись зимою 2015 року, учасники почали працювати над загальною концепцією гурту, напрямком та піснями. Потужний голос вокаліста та його бачення рок музики, що проявляється у текстах, у поєднанні з простими та “жирними” гітарними рифами, створюють саме ту атмосферу, яку давно хотіли бачити та чути самі учасники. Саме це і є метою Offland – створення якісної, цікавої та сучасної української рок музики. Великий вплив на музикантів дала західна музика, зокрема stoner-, та hard rock команди.

Не малий досвід роботи в різних рок-гуртах, на студіях та концертних майданчиках кожного з учасників, дав змогу Offland вільно дихати. Музика є невід’ємною частиною їхнього життя, а їхнім амбіціям можна тільки позаздрити, оскільки все робиться по-справжньому.

На сьогоднішній день музиканти гурту випустили дебютний сингл “Шаман” та відзняли на нього промо-відеокліп , який за декілька днів набрав чималу кількість переглядів на Youtube. Зі слів учасників – це не поганий старт, як для нового та не розпіареного гурта. Такий успіх дає змогу музикантам не сумніватись, в тому що вони роблять, що це насправді є цікавим і небайдужим для аудиторії поціновувачів рок культури, а музика гурту якісною та нешаблонною. На черзі стоїть випуск EP альбому, матеріал до якого вже майже записаний. Альбом побачить світ на початку літа цього року.

Гурт розвивається і бере до уваги курс на авангард цікавої та якісної музики. Метою є розвивати українську культуру та показати усім, що українці також можуть створювати добротну та чисту музику. Це особливо актуально серед величезного болота низькоякісної попси, яка охопила радіо та телеканали країни.
Музика “Offland” – поєднує у собі такі напрямки як rock, hard rock, stoner rock та у суміжні до них стилі.

Offland це:

Андрій Марченко – вокал
Олег Лацик – гітара
Михайло Стецишин – бас
Василь Довганик – барабани

Зворотній контакт: offlandband@gmail.com
Спільнота вконакті: https://vk.com/offlandband
Фейсбук: https://www.facebook.com/somecoolband

1. Хоч гурт ви й молодий але маєте досвід. Хто з вас й де грав до цього?

Андрій: Black Jack, Полинове Поле, Bazooka Band, Riff inc

Олег: Я грав колись важку альтернативу, потім створив поп-рок гурт Дикі Серцем, де грав п’ять років, а тепер тут.

Міша: Колись з кращим другом дуже хотіли грати в групі, довго шукали різні можливості поки самі не сіли та створили групу Dracula drops D, де я грав років з ….. не пам’ятаю , багато, поки внутрішні конфлікти не змучили мене і я пішов звідти.

2. Ваша лірика буде й надалі орієнтуватись на “шамана-володаря сну”?

Андрій: Лірика буде рокенрольного напрямку.

Олег: Ну ось) в основному як Андрій напише текст)

Міша: Я не брав участі у творенні текстів, але я б хотів щоби наш вокаліст надалі дивував нас текстами. Як я розумію ми ще шукаємо нашу тему текстів, адже маємо в «загашніку» ще декілька треків які трохи різняться по стилю та настрою.

3. Чому саме “Шаман”, а не мольфар наприклад?

Андрій: Мабуть тому, що у нас в групі немає трембітаря)

Олег: Коли мені в голову прийшов головний риф пісні, він мені сам підказав, а саме це слово – Шаман. Навіть не знаю чому, мабуть це щось магічне.

Міша: Ооо! То мабуть через те що мольфари створюють більш розмитий образ. Парадокс мольфарів у тому, що вони хоч і наші та древніші, але все ж не дуже відомі широкому загалу. Я думаю, що Олег саме тому так назвав цю пісню бо перще, що приходить на думку, у нашому вестерналізованому світі, так це старий добрий шаман племені Сіу, а текст Андрія на справді до цього дуже лояльний вийшов :)

4. Який курс для себе ви обрали. Мені здається що це такий собі важкий інді чи ні? :)

Андрій: Ми обрали курс на захід.

Олег: Ну… я би не сказав що це “важкий інді”), але присутність такого мабуть є, раз так здається. Курс в основному на такий собі модерн хард, але вітер може трохи розвернути корабель в іншу сторону чи нахилити його.)

Міша: Ми стараємось зараз створити хорошу двіжову групу, яку б було приємно як і слухати в машині так і прийти на концерт щоби добряче відірватися як у старих 2000-их робили це ми.

5. Як ви вважаєте, чи існують монстри?

Андрій: У мене в дворі в дитинстві був хлопець якого кликали “монстр”. Він точно існує!

Олег: Так і навіть більше того, ми якраз працюємо над треком який так і називається – “Монстри”.

Міша: Вірю в “монстра” якого пише Олег.

6. Якого монстра ви бачите в собі?

Андрій: Так глибоко не заглядав

Олег: Іноді монстра сну, іноді монстра ліні… всіх по трохи)

Міша: Монстрів не бачу, а от демонів у нас багато. Іноді просто зводять з розуму їх свист та вий.

7. Відео вийшло дуже якісне. Як ви будете продовжувати тримати марку? Фести чи може ЛП?

Олег: Дякуєм. І те і інше, будемо дуже старатись. Дуже любимо фестивалі і дуже хочемо побувати на всіх можливих. І хоча соціум і ставить палки в колеса, ми будемо старатись і випускати альбоми!

Міша: Наша позиція – якомога якісніше, драйвовіше та чистіше. Адже існує така думка, що в української рок сцени окрім ОЕ нічого немає. Та й то назвати роком вже не дуже то й язик повертається.

8. Пару слів читачам “Крок у Рок” :)

Андрій: Проводьте більше часу без ноутбуків, смартфонів і планшетів. Гуляйте і не зловживайте.

Олег: Слухайте тільки якісну українську музику та підтримуйте музикантів!

Міша: Відривайтесь так, щоб внукам стидно було розказати.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Колір ночі – «Слава Україні»

Можливо хтось уже знає (а можливо, що й ні), що чудовий український гурт Колір Ночі не так давно представив на загал свою нову відеороботу. Ржищівські ...