Ось і наступив день після фестивалю або Завантаження 2.5

0

Ось і наступив день після фестивалю: шия болить, ноги гудуть, у вухах дзвенить. Ні, це не через те, що звук був поганий та не було де стояти, а якраз навпаки. Освітлення на високому рівні, звук – дивовижний, це й не дивно, “Blackstar” майстри свого діла.

Було трішки дивно бачити такий «міцний» фестиваль у такому старезному приміщенні. Гурти виробляли таке пекло, що слухачі, в прямому розумінні, «жарилися» під сценою. Здавалося, що підлога у будь-який момент доправить нас у місце призначення, у катакомби бандерівців під Львовом, де катують сепаратистів.

1404271610

(на фото: М’яч Дредбол з першим друкованим випуском нашого улюбленого журналу Крок у ROCK — ред.)

Організатори підібрали чудові команди. Кожна з них наділяла приміщення своєю, особливою, атмосферою, на що дуже сильно впливав звук. Про звук на фестивалі можна говорити цілу вічність, адже він був на професійному рівні, що на українській сцені велика рідкість.

Найбільше вразив у цьому плані гурт «МегамасС», який не лише показав нам, який звук повинен бути на справжньому концерті, а й професійне володіння інструментом, яке продемонстрував басист гурту, замінивши собою гітариста з порваною струною.

 1404271659

Я впевнений, що публіка не розчарувала виконавців, адже таких диких «стін смерті» та мошів я не бачив досить давно. Друзі з Києва кажуть, що у Львові найпотужніший мош і вчора він був саме на фестивалі «Завантаження».

Чи можна назвати фестиваль «Завантаження» одним з найкращих в Україні? Відірвіть язик тому, хто скаже, що ні! Адже на ньому було все: якісний звук, чудовий зал, дика аудиторія, гарні дівчата та холодне пиво. Чи поїду я на наступне Завантаження? Беззаперечно, таке пропускати – собі ж гірше робити. Не заздрю усім тим, хто пропустив цей захід. А це всього Завантаження 2.5 , не уявляю, що буде на третьому!

Спеціально для вас,
Курт Сапожніков

Більше фото у Rock’n’Raw Shots Community.
Хочете більше якісних фото з чудових концертів? Долучайтеся! ;)


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Where Is Wendy?

Сьогодні я познайомлю Вас із незвичайним для української метал-сцени гуртом з файного міста Тернополя. Чому незвичайний? Тому що його учасники – лише дівчата. Свій творчий ...