Особливі ігри для рокерів

0

Хочете розслабитись і відпочити, але не знаєте як саме? Пропоную вам один з найпопулярніших способів − комп’ютерні ігри. В них ти можеш зануритися у віртуальний світ, який ти створюєш сам, − чудовий спосіб трохи відпочити від оточуючого середовища.

Отже, розпочнемо наше знайомство з комп’ютерними іграми для рокерів.
Так ось, в 1994 році вийшла гра під назвою «Revolution X». Суть цієї гри – знайти всіх учасників гурту «Aerosmith», та, на жаль, застрелити. Тобто, врятувати світ від їх пісень. Самі музиканти, як не дивно, навіть не знали про ціль гри. І таке буває.

А чи чули ви про гру, яка має назву «Brutal legend»? Тип гри «Action – adventure»: паралельний світ, демони, пекло, армії фанів та хеві-метал – ось лише маленька частинка з життя в цьому середовищі.

Фанатієте від гурту Iron Maiden? Тоді гра «Ed Hunter» саме для Вас. В 1999 році музиканти видали збірку, яка складалася з двох компакт дисків. На першому були зібрані їх найкращі пісні, а на другому містилася гра. Що ж відбувається в ній? Ed подорожує по картинках, які ожили, а саме − по обкладинках альбомів гурту, та бореться з всілякою нечистю. Хоч гра досить простенька, але все таки доволі тематична й цікава.

Ще досить цікава гра − «Kiss: Psycho Circus: The Nightmare Child». Чотири герої , звісно ж в образах учасників гурту, взявши у руки зброю, ведуть боротьбу з арміями безголових, павукоподібних та інакших противних ворогів. І все це відбувається в дуже швидкому темпі.

А ось вам і недавня гра – «Black Metal Man» , яка вийшла у 2012 році. Доволі простенький квест, де головний герой цілу ніч провів на вечірці, а потім настає ранок і йому потрібно бігти звідти. І якби ж все було так легко. Якщо розпочнете грати – будьте готовими до великої кількості пасток.

А завершимо ми грою, яка може бути не лише у Ваших комп’ютерах, а й на телефонах – «Guitar Hero». Вона не схожа на попередні, адже тут Ви можете насолодитися улюбленою музикою й зіграти на гітарі(ну звісно ж віртуальній).

Це лише для початку коротенький огляд, далі буде . Грайте в ігри разом з нами!
Автор: Іванка Панасюк | Krock y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні