Овочі твої друзі, або економія завдяки гарбузу.

0

Чим більше людей читають пабліки з різними хенд-мейдами, тим більше ти побачиш фото з різними тематичними прикрасами у цей день. Ми вирішили прочитати і пролайкати усі пабліки за тебе та найти самий оптимальний спосіб зайняти твої руки не буденними справами;) а дійсно ділом.

У першу чергу підтримай національний продукт та наших підприємців – сходи на базар та купи у бабусі гарбуза.

Дай йому ім’я, напиши на листочку паперу усі свої проблеми та незгоди та подаруй цей листочок йому. Візьми у руки ножа і … добренько помий їх обох, щоб не було мороки. Після того, як твоя жертва потоплена, а ніж у твоїх руках – вірно! Потрібно протерти їх рушником, щоб не випадали з рук.

КРОК у Рок рекомендує використовувати ножі з багатьма зубчиками, для надання моменту брутальності та епічності.

2

Врешті решт, твої нерви на сталеві і ти маєш діяти. Згадай список негараздів і встроми ножа у голову твого помаранчевого друга. А тепер включи щось на кшталт брутал-слемінг, або грайндкору і продовжуй. Виріж рівний отвір у черепній коробці власника негативного списку і встроми руку у його нутрощі. Вирви йому серце, та ви кинь вірним слугам цього дня (ну воронам біля падіку). Очисти його безмовне тіло і промий порожнечу. Дай свому манікакальному шедевру висохнути і продовжуй.

Як я наголосив – команда КРОК у Рок вже прочитала усі статті і підібрала тобі трафарети для твого шедевру (які ми пропонуємо нижче).

Роздрукуй його майбутній фейс та приклади до однієї з стінок його корпусу. Візьми швейну голку, або голку для пірсингу. Якщо ти ду-у-уже вже продвинутий, то візьми голку для тату, а якщо ти маєш хоча би одного в’язаного сведра, то візьми у бабусі шпиці. По контуру трафарету, роби поступові проколи наскрізь. Щоб потім було легше вирізати це все і викинути кудись подалі (або у когось).

Коли хенд-поук (нанесення татуювання методом “тикання” самою голкою по шкірі) завершено, берись за улюблений ніж. Включи АННУ – ” Ніж”, та починай створювати лице своєму овочевому другу.

Будь максимально акуратний, пограйся в ювеліра. По завершенню перерахуй кількість пальців. 20 для дівчаток і 21 для пацанів.

Можеш сповідувати класику та використати свічку для підсвідки своєї плідно завершенної праці. А можеш використати що завгодно, хоч ліхтарик телефону. Головне щоб ця круглі штукенція випромінювала світло.

Коли світло охопить його тіло, брейкдауни у колонках замовкнуть – значить слід виключити світло і милуватися своєю роботою.

3

Поставити його на вікно, та виставити у інстаграм. Бути гордим за те, що ти такий майстер на всі руки, та ще й нагодував тваринок і підтримав економіку країни.

Завдяки тобі – світ стає кращий. А разом з тобою і КРОК у Рок.

Ми будемо раді твоїм репостам, селфі, новинкам та просто коментарям.

Подаруй адмінам свято ;) або хто зна, що принесе ця ніч …

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні