Овочі твої друзі, або економія завдяки гарбузу.

0

Чим більше людей читають пабліки з різними хенд-мейдами, тим більше ти побачиш фото з різними тематичними прикрасами у цей день. Ми вирішили прочитати і пролайкати усі пабліки за тебе та найти самий оптимальний спосіб зайняти твої руки не буденними справами;) а дійсно ділом.

У першу чергу підтримай національний продукт та наших підприємців – сходи на базар та купи у бабусі гарбуза.

Дай йому ім’я, напиши на листочку паперу усі свої проблеми та незгоди та подаруй цей листочок йому. Візьми у руки ножа і … добренько помий їх обох, щоб не було мороки. Після того, як твоя жертва потоплена, а ніж у твоїх руках – вірно! Потрібно протерти їх рушником, щоб не випадали з рук.

КРОК у Рок рекомендує використовувати ножі з багатьма зубчиками, для надання моменту брутальності та епічності.

2

Врешті решт, твої нерви на сталеві і ти маєш діяти. Згадай список негараздів і встроми ножа у голову твого помаранчевого друга. А тепер включи щось на кшталт брутал-слемінг, або грайндкору і продовжуй. Виріж рівний отвір у черепній коробці власника негативного списку і встроми руку у його нутрощі. Вирви йому серце, та ви кинь вірним слугам цього дня (ну воронам біля падіку). Очисти його безмовне тіло і промий порожнечу. Дай свому манікакальному шедевру висохнути і продовжуй.

Як я наголосив – команда КРОК у Рок вже прочитала усі статті і підібрала тобі трафарети для твого шедевру (які ми пропонуємо нижче).

Роздрукуй його майбутній фейс та приклади до однієї з стінок його корпусу. Візьми швейну голку, або голку для пірсингу. Якщо ти ду-у-уже вже продвинутий, то візьми голку для тату, а якщо ти маєш хоча би одного в’язаного сведра, то візьми у бабусі шпиці. По контуру трафарету, роби поступові проколи наскрізь. Щоб потім було легше вирізати це все і викинути кудись подалі (або у когось).

Коли хенд-поук (нанесення татуювання методом “тикання” самою голкою по шкірі) завершено, берись за улюблений ніж. Включи АННУ – ” Ніж”, та починай створювати лице своєму овочевому другу.

Будь максимально акуратний, пограйся в ювеліра. По завершенню перерахуй кількість пальців. 20 для дівчаток і 21 для пацанів.

Можеш сповідувати класику та використати свічку для підсвідки своєї плідно завершенної праці. А можеш використати що завгодно, хоч ліхтарик телефону. Головне щоб ця круглі штукенція випромінювала світло.

Коли світло охопить його тіло, брейкдауни у колонках замовкнуть – значить слід виключити світло і милуватися своєю роботою.

3

Поставити його на вікно, та виставити у інстаграм. Бути гордим за те, що ти такий майстер на всі руки, та ще й нагодував тваринок і підтримав економіку країни.

Завдяки тобі – світ стає кращий. А разом з тобою і КРОК у Рок.

Ми будемо раді твоїм репостам, селфі, новинкам та просто коментарям.

Подаруй адмінам свято ;) або хто зна, що принесе ця ніч …

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Side projects Андрія Кузьменка

Привіт всім. Сьогодні ми поговоримо про людину, яка була щирою, справедливою та просто яскравою особистістю. Думаю, не важко здогадатися про кого йтиметься мова далі. Правильно, ...