Підірвати світ із гуртом “KARNA”

0

Хей, хей, хей, ну що ж, мої гуцуляки і гуцулочки, прийшов час «вжарити року». Україна – це настільки атмосферна, душевна, колоритна держава, що їй повинні заздрити всі і кожен, а про український народ мають говорити в кожному закутку світу не лише тоді, коли в нього щось трапляється, а завжди, постійно, щосекундно і у всі інші синоніми цього слова, бо ж він заслуговує на це. Нам є чим пишатися.

Українські вчені, винахідники, медики, письменники, діячі культури – всі вони завжди мали ідеї, які випереджали ідеї закордонних колег на крок або ж навіть два, але ніколи не мали можливостей втілювати ці ідеї. Український патріотичний дух… про нього можна говорити роками. Ми завжди боролися, бо нам є за що боротися. Ми завжди любили, бо нам є що любити. Ми завжди співали, бо нам є про що співати. За всі роки існування українського народу цей колорит, ця строкатість традицій настільки накопичилися, що ось-ось розірветься своєю вибуховою хвилею, наче атомна вибухівка, проб’є серце кожного, а епіцентром цього вибуху стане душа українців – наші викохані та оспівані в піснях українські Карпати з їхніми повноправними господарями – гуцулами.

Так власне до чого я все це веду і чому взагалі зачепила цю тему? А все тому, що маю можливість повідомити вам радісну звістку: ланцюгова реакція запущена, операція «Підірвати світ українською музикою» розпочата, запальний шнур бомби української атмосферності підпалено. А зробив це, як не дивно, івано-франківський гурт KARNA, презентувавши декілька днів назад свій новий сингл із назвою «Гуцулметал». До речі, він став першою композицією з майбутнього альбому «Бомба».

Перше, що хотілося б відмітити, це те, що ви не зможете всидіти на місці. Справді. Покажіть мені ту людину, яка не хотітиме піти до танцю, слухаючи «Гуцулметал». Це просто неможливо, бо пісня безмежно запальна і стовідсотково зможе підняти ваші ліниві дупки з ліжечок.

Друге: навіть ті, хто жодного разу не був в Карпатах, не бачив гуцулів і взагалі не має уявлення про все це, зможуть хоч на мить, але все ж уявити, що вони там, і відчути на собі цю культуру, це щастя від самого життя. В цьому допоможе як сама музика (до речі, хлопці самі характеризують жанр, в якому працюють, як Hutsul Metal), так і текст композиції:

«Щасливі діти в краї –

Гуцул метал грає!

Щасливі діти в краї

Гуцул метал рубає»

            Отож, чекаймо релізу альбому «Бомба» та виступів на його підтримку, адже вже ця перша композиція дає нам зрозуміти, що він буде по-справжньому драйвовим, запальним і здатним підірвати якщо не весь світ, то всю Україну точно.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Postsense

Привіт! Сьогодні я хочу розповісти Вам про український альтернативний музичний проект Postsense. Зізнаюся, я фанат альтернативного року з різними цікавими домішками, тому цей гурт став ...