Підірвати світ із гуртом “KARNA”

0

Хей, хей, хей, ну що ж, мої гуцуляки і гуцулочки, прийшов час «вжарити року». Україна – це настільки атмосферна, душевна, колоритна держава, що їй повинні заздрити всі і кожен, а про український народ мають говорити в кожному закутку світу не лише тоді, коли в нього щось трапляється, а завжди, постійно, щосекундно і у всі інші синоніми цього слова, бо ж він заслуговує на це. Нам є чим пишатися.

Українські вчені, винахідники, медики, письменники, діячі культури – всі вони завжди мали ідеї, які випереджали ідеї закордонних колег на крок або ж навіть два, але ніколи не мали можливостей втілювати ці ідеї. Український патріотичний дух… про нього можна говорити роками. Ми завжди боролися, бо нам є за що боротися. Ми завжди любили, бо нам є що любити. Ми завжди співали, бо нам є про що співати. За всі роки існування українського народу цей колорит, ця строкатість традицій настільки накопичилися, що ось-ось розірветься своєю вибуховою хвилею, наче атомна вибухівка, проб’є серце кожного, а епіцентром цього вибуху стане душа українців – наші викохані та оспівані в піснях українські Карпати з їхніми повноправними господарями – гуцулами.

Так власне до чого я все це веду і чому взагалі зачепила цю тему? А все тому, що маю можливість повідомити вам радісну звістку: ланцюгова реакція запущена, операція «Підірвати світ українською музикою» розпочата, запальний шнур бомби української атмосферності підпалено. А зробив це, як не дивно, івано-франківський гурт KARNA, презентувавши декілька днів назад свій новий сингл із назвою «Гуцулметал». До речі, він став першою композицією з майбутнього альбому «Бомба».

Перше, що хотілося б відмітити, це те, що ви не зможете всидіти на місці. Справді. Покажіть мені ту людину, яка не хотітиме піти до танцю, слухаючи «Гуцулметал». Це просто неможливо, бо пісня безмежно запальна і стовідсотково зможе підняти ваші ліниві дупки з ліжечок.

Друге: навіть ті, хто жодного разу не був в Карпатах, не бачив гуцулів і взагалі не має уявлення про все це, зможуть хоч на мить, але все ж уявити, що вони там, і відчути на собі цю культуру, це щастя від самого життя. В цьому допоможе як сама музика (до речі, хлопці самі характеризують жанр, в якому працюють, як Hutsul Metal), так і текст композиції:

«Щасливі діти в краї –

Гуцул метал грає!

Щасливі діти в краї

Гуцул метал рубає»

            Отож, чекаймо релізу альбому «Бомба» та виступів на його підтримку, адже вже ця перша композиція дає нам зрозуміти, що він буде по-справжньому драйвовим, запальним і здатним підірвати якщо не весь світ, то всю Україну точно.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Душа вулиць… Душа міста…

Кожна стаття, кожен твір, кожна курсова, кожна дипломна розпочинається із заголовка. Це завжди було найскладнішим. Можна написати роман на десять томів, але підібрати влучний заголовок ...