Pins.

0

Гурт Pins був створений 14 листопада 1999 року в м. Кременчук на базі панк-групи «Allergy», яка на той час розпалася. Від першого складу до сьогодні залишився лише бас-гітарист – Олексій Носенко, а кількість учасників, які грали в групі за весь час її існування, дозволяє з них утворити ще дві окремо взяті. Окрім Олексія до складу гурту зараз входять: Віталій Носенко — вокал, Тарас Коросташов — гітара, Сергій Пінчук — гітара, Вадим Горобець — барабани.

Свій перший концерт гурт відіграв 27 лютого 2000 року в харківському клубі «Zappa» (через три з половиною місяці після створення групи!!!). В подальшому основна концертна діяльність колективу була зосереджена на кременчуцьких концертах та різноманітних українських фестивалях і конкурсах.

Вирішальною для групи була участь у фестивалі «Рок Точка 2001» (м. Донецьк), на який вони потрапили випадково, і не були заявлені серед виступаючих. Але учасникам вдалось домовитись з організаторами, щоб виступити бодай із декількома піснями на відкритті другого дня фестивалю перед гуртом Tequilajazzz. ” − На той момент жоден з учасників не те, щоб не брав участь у фестивалях такого масштабу, а й навіть наживо не бачив подібного шоу з настільки потужним звуком та живим виконанням таких гуртів, як Tequilajazzz, Воплі Відоплясова, Я і друг мой грузовик, Збєй Пепелз, хіба що по телевізору”, − пригадує Олексій Носенко.

Приблизно в цей же час гурт власними зусиллями записав перший альбом в домашніх умовах, який розповсюджувався, здебільшого, серед друзів та знайомих. Вже тоді гурт почав експериментувати з етнічними інструментами, мотивами й мелодіями, це також чути і на останньому повноформатному альбомі «Марафон». Перший домашній альбом, на даний момент, являється секретним архівом гурту і навряд чи його можна знайти навіть в інтернеті.

У 2003-му до групи приєднався новий барабанщик Андрій Самогородський та гітарист Тарас Коросташов, який і по сьогодні є невід’ємною частиною групи.

2003 року гурт виборов першу премію на всеукраїнському фестивалі «Червона Рута». Цей факт додав ще більшої впевненості музикантам і вони серйозно замислилися про повноцінний якісний альбом.

Приблизно з 2004 по 2005 рік тривав запис такого довгоочікуваного альбому, але результат зведення, на думку учасників, вийшов незадовільним. Тому гурт знову взявся за написання абсолютно нового матеріалу, який згодом увійшов до альбому «Мандрівник».

З 2006 року, коли двоє учасників колективу − Олексій та Сергій − переїжджають до Києва, починається більш активне освоєння київської сцени. Завдяки наполегливості і впертості на одну зі своїх репетицій музикантам вдалось затягнути Влада Ляшенка, на той час продюсера гурту ТОЛ, щоб він зміг наживо оцінити колектив і дати їм можливість відіграти короткий сет на фестивалі «ІншаМузика 2006». З цього часу почався процес їх співпраці з лейблом «ІншаМузика».

Протягом 2007 року гурт працював над альбомом «Мандрівник» на студії «White» Олега Шевченко. Альбом вийшов у 2008-му, і тоді ж був презентований відеокліп на пісню «Мандруй зі мною», режисером якого став Василь Прозоров.

У 2010 році відбувається остання зміна в складі гурту − до колективу приєднався новий барабанщик Вадим Горобець.

У 2012 році почався процес запису другого повноформатного альбому, який через події в Україні призупинявся декілька разів.

1 вересня 2015 року відбулась презентація синглу «Магічний знак», а 30 жовтня – інтернет-презентація альбому «Марафон».

” − Особисто я беру натхнення зі всього, що трапляється зі мною в житті – живопис, література, рідні і близькі люди, далекі мандрівки, та просто із середини своєї свідомості”, − Олексій Носенко.

Від себе додам: ви в пошуках хорошої та якісної української музики? Тоді послухайте «Pins» – це саме те, що ви шукаєте.

P.S. Дякую за співпрацю Олексію Носенко.

Автор: Роман Олексин


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні