Початок й кінець Before the Dawn

0

Before the Dawn — фінський метал гурт. Виконує пісні у жанрах мелодік дет-метал та дарк-метал.

Гурт був заснованаий у 1999 році Туомасом Саукконеном. Через два роки, в 2001 році, Before the Dawn випускають перший міні альбом Gehenna. Першим і єдиним синглом з альбому стала пісня «Not Divine As Them». Після запису першого альбому склад перестав відповідати вимогам Туомаса до техніки гри. Учасники групи були розпущені. Через пів року Туомас знову знаходить нову команду. У групу приходить вокаліст Пану Вілман. Разом з новою командою Туомас успішно записує два офіційних альбоми: “My Darkness” та “4.17 am”. З цих альбомів не було випущено жодного синглу. Після запису цих альбомів, музиканти покинули групу, сказавши, що Туомас занадто багато вимагає. Потім з’явився третій склад музикантів, що грали в групі близько п’яти років. Після появи третього складу, вийшло ще 3 альбоми: “The Ghost”, “Deadlight” і “Soundscape of Silence” в 2005, 2007 і 2008 роках відповідно. Були випущені сингли Black Dawn, Disappear, Deadsong, Faithless, Dying Sun Восени 2009 року Before the Dawn зробили тур Decade of Darkness, в рамках якого відвідали безліч європейських країн. Тур закінчилася 18 грудня 2009 року.

10 січня 2013 Туомас Саукконен оголосив про те, що Before the Dawn припиняє своє існування. Закривши також всі свої інші проекти, він створив нову групу, названу Wolfheart.

Ось така нелегка історія цього відомого гурту… Будемо сподіватися, що новий гурт Туомаса Wolfheart не підведе його шанувальників.

Автор: Kolya Synoptik


Before the Dawn

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Мистецький фотопроект «Творча спадщина»

Видатні люди з усієї України – митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі об’єдналися в мистецькому фото-проекті «Творча спадщина», аби показати свою підтримку юним талантам. ...