Презентація нового синглу гурту ANEBO у Києві!

0

16.01 в київському арт-клубі “44” відбувся виступ молодого та перспективного гурту ANEBO, на якому відбулася презентація нового синглу “Паралельний світ”.

анебо1

ANEBO – сучасний український музичний гурт, що грає у стилях indie rock та alternative. Офіційною датою створення вважається 2012 рік, час, коли виникла назва.

“ANEBO – це більше ніж просто рок-гурт. Це об’єднання музикантів, слухачів, близьких друзів та просто фанів навколо справжніх цінностей та емоцій. – розповідають музиканти. – Це велике ком’юніті яке дихає і живе своїм повноцінним життям. Чому ми почали цим займатися? Не для слави чи грошей, а просто тому що ми це любимо, в нас є що розказати світу і нам непотрібна для цього фальш чи пафос якими часто страждають зірки. Ми завжди є і будемо відкриті – пишіть нам в соціальних мережах, слухайте нашу музику та долучайтеся до родини ANEBO.”

анебо2

Склад:

Володимир Шпак – вокал

Максим Стукаленко – гітара, бек вокал

Максим Чкремис – барабани

Ірина Кочубей – бас

анебо3

За плечима у гурту два альбоми: “Справжнє” (2013) та “Сонце зігріє” (ЕР, 2014).

У 2009 році був відзнятий дебютний кліп на пісню “Сам не свій”, а у 2012 році другий на пісню ” Голос за почуття”. Цікаво що у Нідерландах та Голандії останній став кліпом місяця.

“Це стало приємною несподіванкою для нас теж, бо чесно кажучи ми не докладали ніяких зусиль для того щоб знайти чи подати заявку на конкурс. Ми дізналися про перемогу постфактум – нам повідомили про це через нашу Facebook сторінку. Варто також згадати що ця перемога була вдвічі приємнішою, тому що режисером виступив власне вокаліст гурту Володимир Шпак, а оператором – наш незмінний фотограф та дуже хороша людина Алла Мороз. Тобто можна сказати що ми повністю відзняли кліп власними силами і в подальшому це надихнуло Володимира відкрити власний продакшн, що носить ім’я гурту і називається “ANEBO Production”. ”

Що стосується презентованого синглу “Паралельний світ”, то будучи небайдужими до подій у країні, увесь 2014 ANEBO спрямовували всі сили і енергію на підтримку і збір коштів для солдатів АТО. Тому і не дивно, що пропустивши всі події через себе, гурт написав нову пісню саме соціального спрямування. А зовсім скоро ми зможемо побачити відеороботу на дану пісню.

анебо4

І на останок ANEBO усім читачам “Крок у ROCK” бажають “залишатися справжніми, думати самостійно, відчувати серцем, а також розвивати і підтримувати якісну українську музику. В Україні з’являється все більше і більше гуртів, які заслуговують на світове визнання і їм потрібна ваша підтримка.”


ANEBO

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Осінній погляд на рок-музику

Осінь – пора ніжного смутку, коли люди повинні зігрівати один одного обіймами, словами, почуттями. Осінь – це кава з корицею, тонкий запах дощу, ковдра з ...