Satrias. Пару слів від гурту.

2

Будь-який поважаючий себе тернопільчанин точно чув про гурт Satrias, який є бажаним гостем на усіх рок-концертах міста. Та чомусь цим хлопцям, які грають справді якісну музику не приділяється достатня увага в мастштабніших межах України. Про подальші перспективи та їх погляд на творчість далі у інтерв’ю.

-Гурт виник у 2010. Проте через те, що Satrias у 2012 році покинув Дмитро (бас і вокал) ви тимчасово призупинили свою творчість. Хто дав ідею почати заново і чи важко було починати вдруге?

-Насправді ми припинили лише концертну діяльність, в основному через відсутність повного складу гурту, у зв’язку з цим ми приділили увагу для запису нового матеріалу. Ми вирішили випустити альбом своїми силами. Чесно, було важко, бували дні, коли запис однієї гітари тривав до 9 годин. Але за пів року вдалось випустити альбом «Mistery of…». В процесі створення альбому ми познайомились з теперішнім басистом, Ромою, який нам допомагав з обкладинкою альбому. А також до групи приєднався барабанщик Петро який працював з Владом (вокал. – прим. автора) в групі Leprosy. Так сформувався теперішній склад групи.

2

– Ви популярний гурт у Тернополі. Що заважає вийти на більш масштабний рівень?

-Насправді ніщо не заважає вийти на більш масштабний рівень, просто це займає багато часу, якого не вистачає через роботу і навчання. Проте ми працюємо над цим. Зараз ведеться робота над записом нового альбому який буде називатися “Doomsday Prophesy”. Деякі пісні з нього ми вже грали на концерті в Тернополі 15-го квітня цього року.

– Музика для вас – це стан душі чи спосіб заробити?

-Важке питання. Враховуючи, що метал-сцена в Україні не так розвинута, як на Заході, на цьому важко заробити групі нашого рівня. Звичайно, ми пишемо музику, яка нам подобається, але якби вона приносила гроші, це було б непоганим додатковим стимулом.

– Як відносяться до вашої творчості ваші рідні і як ви реагуєте на критику, якщо така є?

-Звичайно наші рідні критикують нашу музику, але на нашу думку це через те, що вони її не розуміють. Це критика в такому плані: “Співаєш так ніби свиню ріжуть” або “Ніби коту на яйця наступили ”. Ми сприймаємо критику, але більше звертаємо увагу на критику від людей, які мають хоч мінімальне поняття про метал.

– До рівня якого гурту потрібно наближатися і чи є такий в Україні?

-В Україні є багато хороших гуртів але ми більше орієнтуємось на закордонних монстрів метал-сцени, які зробили справді важливий внесок у розвиток важкої музики. Ми робимо все для того, щоб Satrias був не просто тернопільським гуртом, а став частиною світової метал сцени.

– Чи пам’ятаєте свій перший виступ на публіці?

-Памятаєм. Це було в Кременці. Народу було чоловік 20 з них 25 наші друзі, які приїхали разом з нами. Було страшно, все ж таки це перший концерт, але з горем наполовину ми його відіграли. Виступ в загальному пройшов добре, навіть дали кілька автографів.

3

– Розкажіть , якими ви бачите гурт через 10 років?

-…2025 р. Німеччина. Wacken Open Air. Головна сцена. Народ скандує «satrias». Влад поміняв нарешті струни, Рома навчився грати пальцями на басу, в Славіка появився вільний час, Петі подарили нарешті метроном…ми на сцені і починається…

Сторінка гурту у ВК – https://vk.com/satrias

Автор: atipichna


Satrias

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Найкращі україномовні гурти 2016 року

Минув ще один рік українського року, який запам’ятається нам гучними релізами, літніми фестивалями, новими піснями та цікавими кліпами улюблених гуртів. 2016 був багатим на “свіжину”, ...