Прожитий 2016 рік Андрія Кармановича: як “Тінь Сонця” побачив світ

0

2016 рік був надзвичайно цікавим для всім відомого гурту “Тінь Сонця”. Митці подорожували та ділились своєю музикою з іноземними шанувальниками року. Детальніше про це розказав гітарист гурту Андрій Карманович.

Загалом можу сказати, що рік пройшов доволі вдало: як і для колективу, так і для мене особисто. Ми видали альбом, над яким довго та кропітливо працювали. А головне – запаслися творчими ідеями та планами на наступний рік. 2016 був доволі насичений враженнями та наповнений концертами. У першу чергу запам’яталися подорожі: на початку літа ми виступили на північному заході Польщі в місті Щецин і вирішили, що буде прикро, якщо ми не заїдемо в Берлін (лише 150км). Видався такий собі міні-євротур (сміється). Також побачив легендарний Марсель. А ще цього року я вперше подорожував літачком). Ще у 2016 був, мабуть, найкращий для мене День незалежності – нереальний концерт на заповненій Червоній площі в Чернігові.
Плани? Як то кажуть: “Хочеш насмішити Бога – розкажи йому про свої плани”. Задумувалося багато чого, щось вдалося, щось ні. Але практика показує, що незвершені задачі часто призводять до неочікуваних приємних результатів, і доля пропонує змінити свої плани, які приносять певні досягнення.
За цей рік було дуже багато різних інсайтів. Наприклад, що всі ми різні, як це не дивно. Що треба бути терплячим і лояльним до всього, що відбувається не так, як хочеш, і що ти не можеш змінити. Що в житті треба “пахати”. Можна сказати, що це все я знав з дитинства, але лише зараз прийшло усвідомлення. У новому році шанувальникам буде багато різнопланових сюрпризів. Приємних, звичайно. Скажу лише, що скоріше за все у 2017 вийде альбом, який відрізнятиметься від попередніх, але це все одно буде Тінь Сонця.
Усім-всім, музикантам, слухачам, волонтерам, менеджерам, звукорежисерам, технікам, діячам медіа та організаторам у новому році бажаю величезної кількості концертів, плідної творчої праці, кіловатів якісної та чудової музики. Щоб у 2017 було цікаво всім. Нехай новий рік нарешті принесе всім миру над головою. Бажаю злагоди, тепла, кохання, здоров’я, незламної волі, побільше бажань та їх виповнення. Щиро Ваш, Андрюшка Карманович.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Asking Alexandria та Morphine Suffering концерт у Києві

4 листопада клуб «Bingo» приймав вибухову суміш українсько-британського металкору. Подія викликала неабиякий ажіотаж серед фанів, адже тут зібрались шанувальники з усіх куточків нашої країни, саме ...