Прожитий 2016 рік Олексія Казанцева. Що буде далі?

0

Як прожив і чим дихав Олексій Казанцев (Брем Стокер, Татухі Вмикача) в 2016 році? Що чекати від рокера в недалекому майбутньому? Відповіді отримано безпосередньо від рівненського Митця. Тому беремо поп-корн і уважно читаємо…

«На початку 2016 року виповнилось 20 років гурту Брем Стокер. Це 16 альбомів і ціла історія українського панку. Але гурт на 2016 рік вже майже не існував. Ми вирішили припинити в наш ювілей існування остаточно. З групою склалась дивна ситуація, на фестивалях, під сценою, всі співають наші пісні. Класіка йопт, Сама Гарна, Інтернет, Козакам до сраки, Каштан, Костополь, Зомбі і тд… А от назву гурту не знають… Як наслідок, гурт, який грає фірмово та потужно, не має виступів.
Ми запланували попрощатися з фанами на фестивалі Захід, а оскільки я живу лише з грошей, які заробляю музичною діяльністю, я задумався, що робити далі.
Є багато проектів, яких я не афішую. Лос Кабанос чи Марія Райфл – це території, де я експерементую з творчістю. У чаті адмінів “Рівненських Рокерів” я поставив питання: в якому стилі гурт мені створити? І надав перелік улюблених стилів. Майже всі віддали свої голоси за панк. Це був початок лютого. Я позвав Нінзю і Ксюху, запропонував створити найгірший панк-гурт України. Описав це дуже просто, мовляв «вам не треба паритись, просто грайте. Паритись буду я. Нічого не обіцяю, але свої гроші на гурт ви не будете витрачати. Якшо до літа не буде концертів, ми розпадемось». У день створення нового гурту ми написали три пісні, записали їх, зняли перший кліп, та вигадали назву Татухі Вмикача. Через два місяці вже грали сольний концерт у Львові.
На кінець 2016 року Татухі мають декілька кліпів, повноцінний альбом, пачку синглів. Гурт переспівують, вже записується новий альбом, створюється диск караоке, знімаються нові кліпи.
Але концертів, які б задовольняли наші потреби в живих виступах, майже нема. Зате люди купляють наші диски, мерч, та присилають гроші на розвиток команди.
Увесь 2016 рік я намагаюся донести фанам, що без їх підтримки ми не зможемо існувати. Ми – найгірший панк, ми – неформат… і щоб не сталося так, як з Брем Стокером, намагайтеся допомогти неформатній український музиці.
За 2016 рік я дав багато сольних акустичних концертів. З піснями Брем Стокера їжджу виступати сам. З Юрою Апельсином ми на двох записали спільний акустичний альбом Призма. На фестивалях Бандерштат та Захід, окрім виступів на сцені, грав у наметових містечках для людей, яким то було потрібно. Це дуже приємно, коли люди, замість того щоб йти на Брутто, хочуть, щоб я співав їм БС і Татухі.
У 2017 році вийде новий альбом Татух. Також, якшо люди будуть нас фінансувати, ми на всі пісні зробимо караоке-відео.
Гурт Брем Стокер також функціонує. Ми записуємо останній альбом. Хочемо відтворити старі пісні БС так, як вони були задумані, але вокали пропишуть деяки відомі українськи вокалісти (сміється).
Взагалі планів багато, але головне, щоб люди змінили до нас своє ставлення. Ми хочемо грати концерти та писати пісні, а для того нам потрібна підтримка. Вона може бути як фінансовою, так і будь-якою іншою. Говоріть про нас іншим, ставте лайки, робіть перепости, пишіть на фестивалі та клуби… А кожне ваше зусилля стане новою піснею …
Я хотів би подякувати купі людей, але то буде величезний список, бо в цьому році я познайомився з великою кількістю народу. І всі вони допомагають не опустити руки!
Сподіваюсь, що доїдемо в кожне місто України, але не як бомжі та рокенрольні жебраки, а як повноцінна заміна теле- та радіо- відходам!
Всім нових “Татух” у 2017 році!»
Автор: Наталя Тимків


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні