Прибуття Atomship

0

Atomship – прогресивний рок-гурт з Міссісіпі, США. Заснований у 2003 році. Перша назва – Watership Down – була взята з повісті Річарда Адамса. Лого групи – заєць-інопланетянин, придумано гітаристом гурту Натаном Слейдом.

Цим логотипом, гурт хотів показати свій величезний інтерес до НЛО (тому й така назва). (З появою вокаліста Дерека Пардо гурт поміняв свою назву на AtomshipDown.)

Вокальні партії в альбомі “The Crash of ’47” спочатку мав виконувати Дерек, але його замінив Джоі Кулвер, так як у Дерека в той час були особисті проблеми.

Дерек, Натан Слейд і Чад Кент зібралися знову в 2006 році, взявши назву Atomship Down.

У 2007 році група була перейменована в Atomship Down, і були анонсовані відразу два нових альбоми. Перший з них повинен був називатися “Let Us Sleep Awhile”, другий так і не отримав назви, але очікувалося що він буде витриманий в традиційному для Atomship стилі. Натан і Чад заснували лейбл “Omni-Mind Productions”, у якому були записані треки “Deflower”, “For So”, “Red”, “Magnolia”, а потім були перезаписані деякі треки з “The Crash of ’47”.

В інтерв’ю, опублікованому на MySpace гурту 10 лютого 2007 року, вокаліст Дерек говорить : “Дебютний альбом гурту, “The Crash of ’47”, був добре прийнятий. Другий альбом був в процесі запису, і судячи з усього, “Atomship” повинен був стати другим гуртом з південного Міссісіпі, що увійшла в історію. Але потім робота зупинилася. Гітарист, ударник і басист посварилися з другим вокалістом, і їхні розбіжності виявилися нерозв’язні. Успіх “The Crash of ’47” у великій мірі це заслуга Дерека, першого вокаліста, який також написав велику частину текстів разом з Слейдом та Кентом. Це тріо, разом з Williams, об’єдналося, і їм важко триматися на рівні дебютного альбому. Вони кажуть що ніколи не були такі щасливі, і я знаю що їхні численні фанати були вражені тим, що ядро гурту знову зібралося разом. “Ми зробили це величезне коло” – сказав Дерек -“Ви знаєте, коли ми повернулися, щоб писати, і робити багато інших речей, ми знову здавалися там, де ми були, тому що це те, що нам подобається.” ”

Вокаліст також заявив, що їх робота над новим альбомом просувається повільно. З тих пір не було зроблено жодної заяви з цього приводу. Останній раз гурт був на своєму сайті 22 грудня 2008 року, і з тих пір про них нічого не відомо.

Автор:  Kolya Synoptik


Atomship

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Санмай — “Шум” (ЕР, 2015)

Луцький інді-поп квартет Санмай порадував новим міні-альбомом “Шум”. За словами музикантів: “До платівки увійшло п’ять композицій, які на різних етапах творчого процесу проявили себе, як ...