RAIDER – Iron ghost

0

Коли у Філадельфії під дією електромагнітного поля міфічним чином зникають кораблі, в Україні від коливання струн з’являються нові пісні. «Залізний привид» чи, якщо точніше, «Iron ghost» – нова відеоробота київських альтернативних металістів «RAIDER».

Цим хлопцям не більше двох років. Молодий, але доволі зрілий гурт, який з кожним днем ще більше завойовує прихильників своєї творчості, обирає доволі серйозні теми для пісень. За словами барабанщика Посполітака Владислава, створювати пісні хлопців часто надихають документальні фільми, й «Iron ghost» для Рейдерів не стала винятком. Передумовою написання пісні стала секретна напівфантастична операція ПМС США по телепортації есмінця в реальному часі, яка отримала назву “Філадельфійський експеримент”. За деякими джерелами, цей експиремент датується осінню 1943 року.

В арсеналі героїв сьогоднішньої статті також є й інші пісні, що вражають своїм тематичним розмаїттям. Перелічувати можна довго: тут і композиції про таємницю трагічного перевалу Дятлова, й фантастичного персонажа Слендермена, навіть про психоделічний бедтріп. Бо як заявляють хлопці з «RAIDER», пісні повинні нести різні емоції й передавати максимально можливу гамму почуттів, охоплюючи різні стихії та атмосферу. Отож, аби це підкреслити, вони намагаються створювати фантастичну суміш музики й вокалу.

Мабуть, саме тому в складі гурту відбулися зміни й місце за мікрофоном зайняла Юлія Талліна. Хоча першочергово хлопці й не мали на думці використовувати в піснях жіночий вокал. Але Юлія зуміла вразити їх своїми вокальними даними й посісти місце в гурті.

За словами музикантів, зараз у «RAIDER» відбувається ребрендінг. Окрім помітної зміни звучання й жанру, гурт зайнятий створенням нового матеріалу в геть новому стилі. Окрім Юлії співати також будуть й гітаристи. Цим вони хочуть показати новий рівень, і не лише на території України, а й за її межами. Але для досягнення мети «RAIDER» потрібен ще один відповідальний, натхненний і впевнений в собі учасник, що займе місце бас-гітариста. Тож якщо ти володієш цими якостями, родина «RAIDER» чекає на тебе!

Кір Болтков | Крок-у-Рок


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Емоційність. Своя фішка чи крик душі?

Цей текст тебе не зацікавить, якщо ти любиш пост панк чи бітдаун хардкор. Для усіх любителей емоцій – завжди ласкаво просимо! Самий емоційний, насичений фразами ...