Ready for the week end

0

Як і обіцяв зранку, хлопці з міста пива на небезпечних районів – Redy for the week end з Хмельницького. Гурт, що поступово підкорює фанатів своєю неординарністю стилів, поведінки на сцені і диких автепаті ;)

Якщо запитати чому саме цей стиль, відповідь буде лаконічна і хардкорна : бо я жосткий! Проте, пропоную вас самим визначити цей стиль і допомогти розгубленим музикантам. Вони уявляють його досить жирним, оскільки намішано багато інших стилів і можна сміливо цитувати Ескобара. Чіткого визначення свому стилю не дають, оскільки вони ніколи не прагнули грати лише в одному стилі. На їхню жостку думку – музика просто народужється, а ось якою, це вже залежить від музиканта. Їхній стиль є наслідком експериментів з їхніми улюбленими гуртами та жанрами. Окрім того вони подають його ще більш агресивно.

Які тексти очікувати від такого стилю? (Самому страшно) Гурт акценує увагу слухачів на тому, що засмучує чи злить їх, а також декілька моральних тем із життя. Але найголовнішим є те, що гурт кричить фанатам про те, що вони не одні. Їх єднає ненависть до оточуючих проблем, а про це мовчати вже важко…

У свою чергу, команда визнає необхідність у підтримці один одного. Для них колеткив – дуже важлива складова. Гурт постійно працює для модернізації дії учасників: проводить тімбілдінги і ряд інших незрозумілих слів, які не кожен зрозуміє і цитата Ескобара. А якщо серйозно, гурт гордо про себе заявляє : Связаны одной целью и скованы одной цепью. На цьому моменті пускає скупу, чоловічу сльозу і переходить до теми фанатів.

Пацани люблять фанатів, люблять і робити музику САМЕ ДЛЯ НИХ. Оскільки поки піпл хаває – команда розвивається. Не забувають про людей, що їх підтримують і відбули вже не один фестиваль. А також дуже позитивно ставляться до людей, які не бояться критикувати гурт та давати поради. Люблять і живе спілкування після виступу, особливо із тими фанатами, що вижили після критики. Якщо діло доходить до афтографі (й таке буває інколи) , то це переростає у ті ж самі діалоги чи фотосети після виступів. Драмер підкреслює важливість того, як фанати ввідаються гурту – сам віддається не менше і постійно розвивається саме для цього. Хлопцям вистачає, навіть, незначного кола осіб, що очікують на їхній фестиваль. А я можу вас запевнити, що це мале коло швидко переростає у потужний сьоркл. Отже, фанати для гурту : підтримка, натхнення і мотивація.

Оскільки ми лише очікуємо релізів цього гурту, вони радують нас виключно зі сцени. Сцена, що була спочатку невпевненим початком кар’єри, що переросло у святкову подію. Оскільки ті почуття що вони вкладають у своє діло і та віддача фанатів, яку отримують – просто безцінна! Вокалюга порівнює це з трансом, коли гурт йде глибоко у себе і передає ті емоції та почуття, що сховані всередині. Нічого прихованого, істинні емоції = справжня ненависть!

Будемо підбивати підсумки жостких пацанів, з відповідним стилем і справжніми текстами. Кожен має свою історію, своїх кумирів та свою музу. Для когось кумиром є Стас Міронов, ех-драмер My Autumn, що вибрався з неьезпечних районів у таку омріяну Європу, де успішно грає у проекті Betrain the Martyrs на базі Samerian record’s. Признають, що у свій час на хлопців вплинув гурт АННА, перший алкотреш і гурт Megamass, бо рублять фішку ;). Відзначені також SOAD, SS та Whitechapel.

Я буду шалено щасливий, коли представлю читачам та підписникам спільноти перші офіційні записи цього гурту. Крок у ROCK буде активно слідкувати за новинами та обов’язково відзначить цих хлопців! Отож, а ти ready for the week and!?

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Надія в числі Дванадцять

Аби задати добрий настрій на весь день, психологи рекомендують починати ранок з прослуховування музики, яка подобається. Але в наш час так важко знайти дійсно гідних ...