ROCK ПРОСТІР

0

Відкритий байк-рок фестиваль «ROCK ПРОСТІР» в м. Шахтарську своїм корінням сягає в далекий 1995-й рік, коли в Шахтарську народилася ідея проведення постійного рок-фестивалю.

Який згодом отримав назву “Шахтарська хвиля” (1996-97 рр.). Через нестабільність в країні і в місті, фестиваль пройшов всього два рази і більш ніж на десять років затих … Але вже в 2012-му році група однодумців вирішують відродити рок-культуру в місті і вивезти з тіні практично нікому не відомі колективи. Проводиться активний збір і пошук коштів. І ось завдяки підтримці і фінансуванню небайдужих людей, зусиллям Клубу мото-мандрівників “Привиди Середньовіччя” і самовідданій роботі з приводу Шахтарського мотодромі в належний вигляд організаторами – справа зрушується з мертвої точки.

Крім того не можна не відзначити неоціненний внесок у проведення заходу “Рок-лаборатаріі” і окремо студії звукозапису, за надану сцену і технічну допомогу.

І так Перший відкритий байк-рок-фестиваль “Rock-простір” стартував 24.06.12р.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Defactorial. Погляд на схід сонця

Молодість, запальна енергетика та ентузіазм роблять дивовижні речі. Саме вони надихають на нові звершення та прийняття нових викликів долі. Ці складові безумовно лягають в основу ...