Рок-фестиваль “Радіація”

0

6 грудня в Культурно-Діловому Центрі м.Вільногірськ пройшов Рок-фестиваль “Радіація” , присвячений до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом. Фестиваль організований группами Dizattack, Манiфестъ та Вільногірським мотоклубом MCC Free Town, за підтримки міського голови Віталія Павловича Федоренко.

Стартував фестиваль з виступу Dizattack, які зробили вибух піснями з нового альбому, але які всі уже знають та підспівують. За ними дебютував на вільногірській сцені новий гурт Макса Антонова(ex-st.Пятки), Дикий Перепел, зарядивши публіку панковим драйвом.
Екватором фестивалю стали гості з Енергодару гурт Метафізік, які привезли гарну дозу хардрокової радіації!
Наступними були також гості з міста Кривий Ріг, хлопці, які знають, що таке справжній метал!
Завершили фестивальний вечір Манiфестъ, видавши, як всім знайомі пісні, так і презентували новинки, що ввійдуть у новий альбом “Горизонт событий”.

b4G-saWycfw
Публіка відривалась під сценою на протязі всього фестивалю, але не дивлячись на таку активність зал залишився без яких-небудь пошкодженнь. В паузах, коли музиканти робили переключення інструментів та заміну заліза, весь зал скандував “Слава Україні – Героям Слава!” та співали гімн України.
Під час фестивалю був проведений сбір допомоги для бійців АТО. По завершенню всі кошти, продукти та теплі речі були передані волонтерам з ГО “Страж”.jyLsSr1rsxM


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні