Рок’n’Січ 2013 Україна-Швеція

1

Хвиля проведення різноманітних музичних фестивалів докотилася до України досить давно, але лише не давно почалися фестивалі, які порадують навіть найвибагливішого рокера. Одним з таких став фестиваль «Рок’n’Січ 2013 Україна-Швеція».

Цей фестиваль існує вже протягом чотирьох років і головною та незмінною його ознакою є сцена «Баржа», що розташована прямо на хвилях Дніпра. Протягом усього часу існування цього фесту, його відвідало понад 150 різних музичних колективів, а загальна кількість відвідувачів становить близько 300 тисяч осіб.
Цього річ подія отримала підтримку мерій Києва та Стокгольма, завдяки чому відкрилася нова сторінка у історії фестивалю.

У програмі розваг цього річ була запланована робота 3х сцен з цілодобовим розкладом, лицарські бої, байк-парад, змагання з автотюнінгу, наметове містечко,виставка легендарних мотоциклів Harley Davidson та багато іншого.

Рок’n’Січ 2013 Україна-Швеція

Метою цього фестивалю є і завжди було:

– популяризація сучасної рок-культури;

-сприяння розвитку міжнародних відносин у культурній сфері;

– створення сучасної інфраструктури для цивілізованого відпочинку
гостей фестивалю;

– промоція відповідального ставлення до оточуючого середовища.

Щодо останнього пункту, то організаторами фестивалю було створено дві толоки, до та перед подією, з участю у них зірок українського рок простору.

Хедлайнерами фестивалю були: PAIN, Воплі Відоплясова, Бумбокс, Тартак, Helltrain, СКАЙ, Крихітка, Clawfinger, TIAMAT та інші не менш відомі гурти.

Вже крокуючи по пішохідному мосту було відчутно атмосферу фестивалю. Головну сцену довго шукати не довелося, адже вона була розташована на головному пляжі острову, тому можна було слухати музику і бризкатись у воді.

Інша сцена, «Вежа», що розташована у середині Труханового дещо менша за «Баржу», але вона підкорила  глядачів безпосередньо гуртами, які там виступали. Хоча із розкладом були певні незручності. Багатьом доводилось обирати між двома гуртами, один з яких виступав на «Баржі» а інший на «Вежі» в один і той самий час.

Рок’n’Січ 2013 Україна-Швеція

Зона «Harley Davidson» просто рай для усіх шанувальників цього бренду та просто для людей, що захоплюються гарними мотоциклами. У перший день фестивалю усі охочі мали змогу побачити парад байкарів, воістину чудове видовище. Також всі хто «загоняється під олдскул» мали змогу взяти участь у доволі цікавих конкурсах, наприклад «Гра на уявній гітарі». Серед розваг там можна було покататися на механічному бику, може побити рекорд фестивалю(на другий день він становив, щось близько 4-ох хвилин). Також там був представлений мотоцикл останньої моделі Harley Davidson на якому могли сфотографуватися усі охочі.

Загалом фестиваль порадував своєю хорошою організацією, списком хедлайнерів на розвагами.

Автор та фото: Марія Мате


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА. Еst. 2004

ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА – українська рок-група заснована в 2004 році в Черкасах під назвою «Эффект бабочки», що було змінено через збільшення кількості україномовних пісень у творчості. ...