Рокаш їх усіх!

0

 Увечері 3 березня київський клуб Bel Étage пашів відгомоном гарячої русинської атмосфери. Випадкові перехожі зачудовано оберталися на звук, намагаючись вгадати, що ж відбувається за зачиненими дверима закладу, але потім, згадуючи численні оголошення в метро, тихо всміхалися про себе… Адже підкорювати столицю приїхали закарпатці ROCK-H!

Розігрів у хлопців був не менш запальним, ніж вони самі. Три чарівні підопічні фронтмена Рокаш’у Віктора Янцо з гурту Анця осяяли клуб своїм багатоголоссям і русинськими мотивами, під кінець відділення змусивши танцювати навіть найбільш стриманих та неповоротких. Співачки спромоглися пошанувати у своїх піснях щонайменше половину чоловічого складу зали: Андріїв, Юріїв, Сергіїв, Романів, Іванів, Федорів… Дівчат вони, у свою чергу, несподівано порівнювали із запашними ягідками малини. Словом, увагою не обділили нікого.

Зрештою, кілька разів заспівавши „ну точно останню пісню”, вокалістки поступилися сценою шаленому вихору барв та емоцій, який, розмахуючи капелюхом-циліндром, зайняв своє місце за клавішними під бурхливі привітання публіки – Вікторові Янцо. Саме тоді, коли пролунали перші ноти „Марічки”, стало остаточно зрозуміло, що вечір буде справді спекотним. Здавалося, що музиканти виливали в пісні всі запаси своїх можливостей – такими вони були натхненними та переконливими. Сам фронтмен у перервах між композиціями ще й ділився з усіма охочими його слухати життєвими мудрощами та корисними порадами. Зокрема, пан Віктор підтвердив розповсюджену думку про шлях до серця чоловіка, підкріпивши це для більшого ефекту композицією „Добре тому коса косить”. Також він розповів про джерела свого натхнення, зауваживши, що музиканта може змусити творити не лише глибоке почуття до жінки, а й величезна сила любові до дитини. Не обійшлося і без невеличких „розіграшів” дисків, а саме альбому „Співаночки про любов”. Дівчата-щасливиці отримали не лише компакти, а й можливість затанцювати на одній сцені зі своїми кумирами.

Цілком зрозуміло, що відпускати таких бажаних гостей після завершення сету ніхто не хотів. Трохи втомлені, але від того не менш драйвові музиканти ще двічі виходили на біс, змушуючи юрбу вирувати від захоплення. Наприкінці Віктор Янцо елегантно надягнув свій циліндр і покинув сцену, поставивши остаточну крапку в цьому дійстві.

Незважаючи на те, що заповнений зал був не повністю, було видно, що на концерті зібралися справжні фанати гурту, які співали разом з хлопцями ледь чи не всі пісні й усіма можливими способами виказували свою прихильність. Сподіваємося, що хвиля закарпатського звучання вже дуже скоро накриє Київ, і на наступному концерті на виконавців чекатиме справжнісінький аншлаг. Отже, ми бажаємо музикантам якнайкраще продовжувати свою творчу діяльність, а самі з нетерпінням чекаємо нової появи в Києві унікального українського гурту ROCK-H!

Фотографії з концерту можна переглянути тут

Автор: Дарія Мастейн

Фото: Юлія Колісник


Rock – H

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні