Scared To Live – EРічний дебют

0

У розпал зимових свят так приємно знати, що десь саме у цей момент готується свіжа порція рок-творчості від наших талановитих музикантів. Але ще більш приємно останню слухати. Особливо, коли відбувається EP-дебют досі невідомого тобі гурту.

Столична команда з ім`ям, що гучно звучить, «Scared To Live» 7-го січня презентувала нам свою свіжу роботу під назвою «Cross The Border», і водночас привітала слухачів та всю Україну з Різдвом. Гурт працює у жанрі «post-hardcore» та «metalcore».

За словами самих музикантів, випуск аудіозапису давався нелегко, проте були докладені значні зусиллля та залучені усі можливі ресурси й успіху було досягнуто. І як у таку годину обійтись без друзів? Правильно − ніяк. Тож, у записі приймали участь і найближчі друзі гурту, й товариські команди .

Свіжий EP включає у себе три пісні, а саме: «Do! It! Clear!», «Antiwar» та «Fairy Tale feat The Walrus». Що найбільш цікаво – кожна з пісень є своєрідною та в певній мірі особливою, має свою індивідуальну сутність, тобто вони не пов`язані між собою за музичним і текстовим наповненням. Отже, доцільно буде розглянути кожну окремо.

«Do! It! Clear!» − візитна картка молодого гурту. Якщо вони й надалі продовжуватимуть створювати схожу за стилістикою музику на зразок цієї композиції – світле сценічне майбутнє майже гарантовано. Вдалий вступ, що одразу звертає увагу на пісню. Влучні барабанно-гітарні партії, притаманні суто жанрам «post-hardcore» та «metalcore». А партія синтезатора та зміна тональності музики й тексту в кінці ставить своєрідну вишеньку на торті. 5+.

«Antiwar» − з назви одразу стає зрозумілим сенс треку. Важка пісня, але при цьому збережена нотка мелодійності. Дотримано жанрові рамки.

«Fairy Tale feat The Walrus» − після прослуховування попереднього треку ця пісня неначе переносить нас на мальдівський курорт. А все завдяки запрошеному виконавцю «The Walrus». Чудова пісня для відповідної атмосфери. Легка й мелодійна. Проте, про власне «я» гурту вже було написано кількома абзацами вище.

Що радує найбільше – на цьому робота не зупинилась. Для досягнення успіху ще потрібно зробити багато й багато роботи. Розуміння та усвідомлення цього гуртом «Scared To Live» підштовуватиме їх на нові сценічно-музичні подвиги та вершини. Вже пишеться нова сторінка творчості з новим матеріалом та заплановано живі виступи, які ви можете особисто відвідати та ознайомитись з цими музичними творіннями.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні