Середньовічна історія від гурту Rock-H

0

 

Що може бути божевільнішим за Середньовіччя? За час, коли вплив церкви був настільки великий, що соціальні межі суспільства окреслювалися прийнятним чи диявольським. Саме в період феодалів та інквізиції перенесе нас гурт «Rock-H» своєю новою відео-роботою.

Сцена публічної страти музик за виконання «диявольської» музики під пильним спостереженням «червоного кардиналу» дає змогу відчути всю невблаганність і безжалісність того часу. Останньою волею засуджених, якими є самі учасники гурту Рокаш, є бажання зіграти свою «музику». Саме звідти бере свій початок трохи містичний сюжет відео на пісню «Юрику».

За три хвилини ці закарпатські хлопці зуміли в повній мірі розкрити сюжет двох історій, які крізь мотиви нелегких, життєвих випробувань й почуттєве, особистісне сприйняття світу переплітаються між собою. Одна – сповнена щирою ніжністю й незрадливим, чистим коханням. Друга, хоча й є відлунням історичної дійсності тих часів, та все одно несе в собі певний прихований зміст і спонукає кожного вірити в себе й іти до мрії.

Виразності кліпу надає не тільки сюжетна лінія, а й сама атмосфера, яку намагається передати колектив. Зйомки проводилися на території замку Сент-Міклош, у селі Чиндієво, що на Закарпатті. Стіни загадкового замку несуть довгу історію, тому якнайкраще передають містичну обстановку Середньовіччя.

Окрім декорацій окремої уваги заслуговує режисерська робота й гра акторів. На рівні з головними акторами, Андрієм Криськувим та Крістіною Білак, в ролях монахів-інквізиторів свою акторську майстерність продемонстрували музиканти з гурту «Peaks Of Kings». Якщо ви не знали, цей гурт ще не так давно приймав участь у конкурсному відборі на участь у цьогорічному Євробаченні.

Можливо, саме тому, що над втіленням проекту працювала повністю закарпатська команда, він вийшов таким насиченим і яскравим. А гурт «Rock-H» і надалі продовжує радувати нас. Вже зараз вони їздять з виступами країною на підтримку свого нового матеріалу, тож чекайте на них у своєму місті.

Кір Болтков | Крок-у-Рок


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Коли спалахує іскра…

Серце людини досить дина річ. Навіть будучи зайнятим перекачкою крові по організму, воно знаходить час на те, щоб не очікувано спалахнути та принести таким чином ...