Середньовічна історія від гурту Rock-H

0

 

Що може бути божевільнішим за Середньовіччя? За час, коли вплив церкви був настільки великий, що соціальні межі суспільства окреслювалися прийнятним чи диявольським. Саме в період феодалів та інквізиції перенесе нас гурт «Rock-H» своєю новою відео-роботою.

Сцена публічної страти музик за виконання «диявольської» музики під пильним спостереженням «червоного кардиналу» дає змогу відчути всю невблаганність і безжалісність того часу. Останньою волею засуджених, якими є самі учасники гурту Рокаш, є бажання зіграти свою «музику». Саме звідти бере свій початок трохи містичний сюжет відео на пісню «Юрику».

За три хвилини ці закарпатські хлопці зуміли в повній мірі розкрити сюжет двох історій, які крізь мотиви нелегких, життєвих випробувань й почуттєве, особистісне сприйняття світу переплітаються між собою. Одна – сповнена щирою ніжністю й незрадливим, чистим коханням. Друга, хоча й є відлунням історичної дійсності тих часів, та все одно несе в собі певний прихований зміст і спонукає кожного вірити в себе й іти до мрії.

Виразності кліпу надає не тільки сюжетна лінія, а й сама атмосфера, яку намагається передати колектив. Зйомки проводилися на території замку Сент-Міклош, у селі Чиндієво, що на Закарпатті. Стіни загадкового замку несуть довгу історію, тому якнайкраще передають містичну обстановку Середньовіччя.

Окрім декорацій окремої уваги заслуговує режисерська робота й гра акторів. На рівні з головними акторами, Андрієм Криськувим та Крістіною Білак, в ролях монахів-інквізиторів свою акторську майстерність продемонстрували музиканти з гурту «Peaks Of Kings». Якщо ви не знали, цей гурт ще не так давно приймав участь у конкурсному відборі на участь у цьогорічному Євробаченні.

Можливо, саме тому, що над втіленням проекту працювала повністю закарпатська команда, він вийшов таким насиченим і яскравим. А гурт «Rock-H» і надалі продовжує радувати нас. Вже зараз вони їздять з виступами країною на підтримку свого нового матеріалу, тож чекайте на них у своєму місті.

Кір Болтков | Крок-у-Рок


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія Machine Head…

Для когось – це звичайні слова… Але для справжнього цінувальника гарної і перевіреної часом музики – це незабутній і чудовий гурт… Machine Head — метал ...