Що краще на фестивалі? Намет чи орендована квартира?

0

Хто вирушаючи на фестиваль не задумувався над запитанням, що ж обрати? Романтичну, веселу ніч біля ватри, яку проведеш з такими ж безмежно близькими людьми поруч, чи ж залишити це і провести ніч в комфортних умовах? Це питання є суто індивідуальним для кожної людини. Але давайте спробуємо знайти переваги та недоліки, як того так і іншого.

Розпочнемо з ночівлі в наметах. Що може бути краще за ніч, зорі, вогнище, душевні розмови, пісні під гітару? Досить багато незабутніх моментів, які б не відбулися за інших обставин. У кожній компанії є якась подія, що неодмінно затьмарює собою навіть виступи музичних гуртів. Отож, якщо ви їдете на фестиваль з думкою про нові знайомства, про недоспані ночі, але які не забудуться ніколи – без вагань обирайте намет. Ночівля в наметі – це завжди незручно, вночі холодно, а вранці жарко, але ж це того варте. Проте є декілька негативних аспектів, які можуть вплинути на ваше рішення. Одним з таких аспектів є боязнь різних комах. Люди, які не можуть бути поряд різних маленьких жуків, павуків та іншої маленької нечисті, не зможуть провести спокійну ніч у наметі, можливо комусь і сподобається така перспектива, але я думаю, що не всім. Також, не менш важливим фактором є проблеми зі здоров’ям, адже коли в людини проблеми, наприклад зі спиною, то їй не можна спати на твердій поверхні. Проблемою також може стати відсутність ванної кімнати (яка ж ванна на фестивалі?), значну кількість часу жителі наметового містечка проводять в чергах до душових кабінок, цікаве заняття, але що ж поробиш?

Але якщо ви любите спокій, або ж якщо ви приїхали з сім’єю на відпочинок для вас краще буде затишна кімната з усіма зручностями, або ж, в ідеалі, будиночок.

Але для кожного ж потрібні миті поєднання з природою, миті так званого очищення, коли або не думаєш ні про що, або ж навпаки думаєш про найважливіше.

Отож, фестиваль буде незабутнім як в наметі так і на квартирі, але якщо є можливість з друзями і з вогнищем, думаю наша порада очевидна. Поки є можливість і є бажання – все в твоїх руках, не втрачай цей шанс.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Ель, фолк, танці

Тим, кому подобається ірландська культура Тим, хто полюбляє добрий ель Тим, хто вміє танцювати до відпаду під металеві рифи Присвячується (А також всім іншим, бо ...