«Східна Фортеця». Фестиваль справжнього українського духу.

0

Чи багато добрих й патріотичних фестів ви знаєте на Східній Україні? Добрих може й є, а от патріотичних…одиниці. Серед таких, в першу чергу варто відзначити фестиваль «Східна Фортеця».

BY8vBGpNSUQ«Східна Фортеця», це фест влаштований досвідченою командою професіоналів з однойменною назвою, а це значить, що за якість відпочинку можна не перейматись. Треба порівняти креативну групу «Східної Фортеці» з молодою калиною, вони так само ростуть й дають надію на фестивальне життя східної частини нашої неньки. Однак, не просте фестивальне життя, а насправді культурно, та патріотично підковане. Хоч на сьогодні фестиваль відбувається вперше й в «закритому форматі» , але стовідсотково можна чекати на нього й просто неба, разом з етнічним майстер класами та козацькими бойовими гопаками.

Креативна команда започаткувала цей фест не просто так. В умовах сьогоднішньої агресії з боку східного сусіда, місто Харків не тільки не здалося ворогу але й стало справжньою фортецею українства. Задля миру та спокою організатори поклали фундамент фестивалю «Східна Фортеця».

Перша «Східна Фортеця» має міцний склад. Серед у часників оголошено такі гурти як Сокира Перуна, Роллікс, Карна та Друже Музико. Всі ці гурти мають не аби яку вагу для важкої Української сцени. Детальніше про них.

Сокира Перуна – легендарний гурт української правої сцени. Гурт який існує понад 17років, видав 7 повноцінних альбомів, об’їздив силу силенну фестивалів, та дав сотні концертів наживо.

Роллікс. Гурт який можна характеризувати двома словами «Херсон – залізобетон». Ці хлопці реально як залізобетонна плита, що зірвалася з башти крану – нестримно рухають й не є можливим їх зупинити. За їх плечима головні сцени кращих фестів країни, до яких приєднається й «Східна Фортеця».

Гурт Карна, це відомий гуцул-метал. Не поступаються своїм колегам. Гурт з міцною гуцульською душею-рубають гострими рифами як барткою, та чарують мелодикою як мольфари.

Дуже позитивний й патріотичний гурт Друже Музико. Ця Одеська команда встигла зарекомендувати себе, як фолкрок. Вони вдало поєднують старовинну й сьогоденну Україну.

Ось такий жаркий й необхідний фест відбудеться 14 листопада у клубі «Holiday»(місто Харків). Радимо вам відкласти справи на пару днів й поїхати перепочити до Харкова, тим самим підтримати Українську музику та культуру. Тим більше, що вартість квитків на такий склад просто смішна – 150 гривень.

Автор: Станіслав Потапенко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні