Сонячні та ніжні “Tik Tu”

0

Сьогодні, звичайно не без впливу вражень п’ятої ювілейної «Республіки», хоті-лося б згадати про чудових виконавців з міста Тернополя. Tik Tu – музичний інді-поп дует. Хоч сам проект був створений не так давно, та його учасники вже не перший рік працюють в музичній сфері. Солістка Tik Tu Наталія Багрій загартовувалася в добре відомих нам NAMELESS, Ті, що падають вгору, Echo Gardens та після довгих років прак-тики це вилилося у власний проект.

Робота розпочалася з невеличкого демо-запису з доволі дивною назвою “kukuti”, який триває трохи більше хвилини. В той момент всі вороги та просто недруги встигли відкоркувати шампанське, оскільки композиція не пророкувала успіху.

Аж ось, на зло всім заздрісникам, у світ виходить перша серйозна робота з на-звою «Колихана». Хоча про серйозність, як про рису самої пісні говорити не варто було б, оскільки вона настільки сонячна та радісна, що мимоволі починаєш посміхатися, прослуховуючи її. І це не дивно, адже такий ніжний та приємний вокал ніби створений саме для таких композицій.

Фактично «Колихана» стала своєрідним початком кропіткої роботи і вже насту-пний трек «Zvoni» не змусив довго чекати на себе. Своєю мелодійністю він не посту-пався попередній композиції – це говорить про те, що дует тримає марку і не збирається здаватися. Отож, сааме тому Tik Tu вирішили не зупинятися і плодом спів-праці з Omodada став сингл «Мар’яна». Звичайно, що з появою нових доробків почала збільшуватися кількість шанувальників. Цілком логічно, що вони хотіли чути та бачити живі виступи та чекали нових треків. І дует не розчарував своїх слухачів. Почали орга-нізовуватися концерти спочатку у рідному Тернополі, згодом в інших містах, а тепер ще й на «Республіці». До того ж не так вже й давно в мережі з’явилася нова крмпозиція з назвою «Пух», в якій ми можемо помітити добрий такий стрибок вище голови. Звичайно, час іде, Tik Tu розвивається, змінюється і стає все кращим.

Отож, сонячний та ніжний Tik Tu справді гідний вашої уваги і, звісно, сподіває-мося, що вони не зупиняться на теперішній сходинці і будуть посилено працювати та радувати наші вуха новими композиціями, а в майбутньому ще й відео кліпами і ту-рами по всій Україні та за її межами.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Пісні, від яких стає сумно.

Зимовий вечір. Кава чи чай, книги, фільми та музика. Немає сонечка…сумно… Коли погано на душі, та сил вже більше немає, тобі допоможе гурт, який не ...