SUNRISE: 10.04.16, клуб ‘Atlas – Презентація нового альбому “Absolute Clarity”

0

 Легенди української метал-сцени – київський power metal гурт SUNRISE – презентують новий альбом ‘Absolute Clarity’ в рамках великого сольного концерту в клубі ‘Atlas.

SUNRISE – гурт, який називають «українськими Sonata Arctica і Stratovarius». Їхня музика звучить в ефірі вітчизняних і зарубіжних радіостанцій, щодня доводячи світові, що в Україні є по-справжньому якісний метал, відкритий для широкої аудиторії.

На початку 2016 року гурт представив слухачам новий студійний альбом ‘Absolute Clarity’, робота над яким тривала три роки, і який побачив світ завдяки успішній краудфандинговій кампанії. Реліз отримав безліч позитивних відгуків у всіх куточках світу, і значна частина тиражу «розлетілася» ще під час передпродажу.

10-го квітня SUNRISE представлять довгоочікуваний альбом ‘Absolute Clarity’ в рамках сольного концерту в одному з кращих столичних клубів.

На розігріві виступить молодий symphonic power metal гурт MIRRATAL, який впевнено набирає обертів на київській сцені.

Коли: 10 квітня, 19:00

Де: клуб ‘Atlas, вул.Артема, 37-41

Вартість квитків:

  • 90 грн. – фан-зона тільки в магазинах МЯСО і CORE METAL SHOP
  • 100 грн. – фан-зона
  • 120 грн. – фан-зона в день концерту
  • 120-200 грн. – VIP-зона

Квитки можна придбати:

Посилання і контакти:

E-mail: sunrisekiev@gmail.com

Офіційний сайт: https://sunriseband.net

Вконтакте: https://vk.com/sunrisekiev

Facebook: https://www.facebook.com/sunrisekiev

Bandcamp: https://sunrisekiev.bandcamp.com/album/absolute-clarity


Sunrise

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Четвертий міжнародний фестиваль, три фестивальні дні, близько 40 кращих музичних колективів країни та зарубіжжя, та команди райтерів, які змінюватимуть місто.

Четвертий міжнародний фестиваль, три фестивальні дні, близько 40 кращих музичних колективів країни та зарубіжжя, та команди райтерів, які змінюватимуть місто. Четвертий міжнародний соціо-культурний фестиваль «Республіка» ...