Суворий All I Could Bleed

0

All I Could Bleed – гурт з Челябінська, який виконуює пісні у жанрі мелодійний Modern Death Metal. В їхніх піснях присутня велика кількість симфонічних і електронних аранжувань, що поєднує в собі елементи різних течій важкої музики.

Гурт був створений у 2004 році Олександром Сібріковим та Максимом Мельниковим. З моменту заснування гурту творцізапланували виконувати пісні у жанрі melodic death metal і, для додання повної картини музики, був запрошений клавішник Андрій Новорусов в 2005 році. В цей же час змінюється назва групи на SACRIFICE, під яким група тривалий час була відома в місцевих колах. Після плідних репетицій з’явилося на світ promo Sacrifice.

У період роботи над матеріалом для першого альбому і виступами в групі відбувалися часті зміни складу учасників. У зв’язку з цим запис альбому весь час переривалася, помінялося і сама назва групи на All I Could Bleed.

В 2009 році був презентований перший сингл «Follow me», який отримав безліч позитивних відгуків від слухачів і шанувальників даного напрямку.

В цьому ж році до гурту приєднюється Поліна Психея, яка починає писати тексти пісень та стає виконавицею екстримального вокалу.

20 червня 2011 на лейблі Darknagar Records був офіційно виданий дебютний альбом «Burying The Past».
З вересня 2011 року гурт прийнявся за запис другого альбому.

 

All I Could Bleed

Склад:

Поліна психея — Скрім, тексти

Александр ‘Morblack’ Сібріков — Гитара, вокал

Максим Мельников — гатара

Іван Строєв — бас

Сергій ‘In Cash’ Картамишев — барабани

Автор: Kolya Synoptik


All I Could Bleed

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

We don’t need no education!

Рок-музика – музика молодих, а іноді – надто молодих. Науково  доведено, що наші музичні смаки формуються в 13-14 років. А скільки популярних на весь світ ...