Свідомість й музика.

0

Як свідомість може керуватися музичною темою, чи то слідувати чіткому такту, так і, безумовно, музика задається свідомістю. Як не дивно, але музика, яка висловлює почуття, може і змінювати, будувати або ж руйнувати свідомість
Але що ж означає, та свідомість? Чи ж не з нею пов’язані всі життєві ситуації? Чи не вона заставляє раціонально, а в деяких випадках і не дуже раціонально, мислити?

Свідомість формує особистість. Музика формує відчуття. Вони, напевно, працюючи в парі, як два зубчасті колеса, можуть сформувати людину, яка реагує на все, що її оточує. Чи доводилося Вам коли-небудь зупинитися, вдихнути на повні груди і відчути прекрасне? Напевне, не кожному. Більшість людей занадто раціональні. Відповідно, і доволі обмежені.

А що ж заставляє творчу людину писати? Що заставляє її створювати прекрасні мелодії, що торкаються всього всередині, не зачепивши тіла, лише з семи всім відомих нот? Це необмеженість. Необмеженість уяви, поглядів і тої ж свідомості. У дитинстві ми усі бавилися конструктором і будували з нього монстрів. Ті монстри здавалися реальними. З часом той самий конструктор все більше починав бути подібним на купку пластмасових частинок, в яких колись жила душа.

Музика живе вічно. Вбиває, породжує, але все ж живе собі у нас і, навіть, разом з нами знімає квартиру десь в центрі міста. Вона популярна. Колись Джон Вінстон Леннон сказав: «ми популярніші за Ісуса». Це правда. Чи Ви думаєте, що популярність будь-якої релігії приносила лише щастя? Бітли приносили любов і дарували віру в цю любов. А хіба може бути щось прекрасніше? Думаю, лише взаємна любов.

Виходить з усього цього, що в більшій мірі музика владарює над свідомістю. Навіть, в цілковитій тиші вона лунає зсередини, десь із серця, та заставляє вірити у щось неземне, недоторкане. Саме така віра формує особистість. Необережну, романтичну, добру і проникливу особистість, якої так мало і так багато водночас.

P.S. цитата з музичного епіграфу: «справжня музика лунає не з навушників, а із серця, яке її відтворює».

Автор: Діма Мацко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Коли спалахує іскра…

Серце людини досить дина річ. Навіть будучи зайнятим перекачкою крові по організму, воно знаходить час на те, щоб не очікувано спалахнути та принести таким чином ...