Світ в українському році

0

Чи уявляєте Ви який великий Всесвіт? І що ж він для Вас означає?

Перш за все хочу сказати, що світ не такий маленький, як Ви думаєте, але ж і не такий великий. Заплутала? Це добре.
Про те, що наша планета не така вже і велика, як співають хлопці з гурту «Хвилю тримай» у своїй пісні «Крихітний світ». Вони нас агітують жити, як би дивно це не звучало , дивитися в очі своїм переживанням та страхам.

Lama записала свою версію відомої пісні «Sweet Dreams», яка має назву «Світ мрій» – у ній вона уявляє світ добрим та хорошим, в якому немає бід і сліз. Хах, це можливо? Задумайтесь, як гадаєте – цікаво було б?

Про добро в усьому світі співає гурт «Патроничі» у своєму чудовому трекові «Світ наповниться добром». Ця легка, приємна композиція наповнить ним не лише Землю, а й Ваші серця. Залишайте весь негатив у минулому.

А Ви вірите, що світ такий хороший? Ми можемо довести, що він божевільний і не такий вже прекрасний. Про це та про інші його марення Ви можете почути в пісні гурту «Воплі Водоплясова» – «Світ».

Без надії, але і з надією на хороше життя співає гурт «Мерва» у своїй пісні «Зелене світло», якщо ж Ви не до кінця зрозуміли про що я – Вам краще послухати – не пошкодуєте, я вас в цьому запевняю.

А для закоханих – всім світом може бути одна єдина людина. Не вірите? Так послухайте пісню гурту «Друга Ріка» – «Мені так мало тут тебе». Ви запитаєте – що ж тут такого? Світ не існуватиме без однієї людини.

Ця тематика також присутня в популярному гурті «Карна». Вони ладні віддати весь світ, аби їх кохання було щасливим.
«Весь цей світ
Покладу біля твоїх ніг,
Він для тебе, ти ж моя!
Моя мила!»

Думаю тепер ви переконались у правдивості моїх слів.

Отож, світ немає чітких кордонів – любіть його і, можливо, він полюбить Вас.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Завантаження 3.0

Що буде, якщо зібрати в одному місці найсильніші альтернативні гурти, якісний звук, ідеальну місцевість та заправити усе це неперевершеною атмосферою? Якщо ви відвідували Завантаження 3.0, ...