Свято Контрасту

0

 

JINJER. Mario Cyborg. The Moon Belongs To Everyone.

Свято Контрасту

А ви в космосі бували? Чи можливо колись мріяли потрапити в корабель, який розсікає простори галактик? Вихід є! Вам просто треба сходити на The Moon Belongs To Everyone. Музика глибока і неземна. Цим й почався вечір середи в Ігроманії. Налаштування на потрібну хвилю, відривання від офісів, університетів, переповнених трамваїв і навіть шкільних парт.
Свято Контрасту

Другою виступила група Mario Cyborg, які грають поп-музику. Хлопці постарались, підняли ритм, привернули увагу, таким чином притягли з мрійливого космосу до сцени. Настрій публіки був готовий до виходу JINJER. Парадокс: грають поп, а підготували до справжнього М’яса!


Як заведено здавна, вже на готову публіку, готову до всього, на сцену піднялись учасники JINJER. Вибух!!! На фоні двох гуртів з мрійливо-романтичною музикою, контраст був зашкальний. Іонізовані частки металу заповнили зал, пронизуючи тіла присутніх. Енергетика трьох гуртів ввійшла в резонанс. Ще б кілька пісень і по залу літали блискавки.

Музиканти повністю віддались сцені, виконуючи свій священний обов’язок. Окремої подяки заслуговують організатори свята Контрасту, вони поєднали три зовсім різні гурти, несумісні між собою і досягли максимального результату. Вечір залишив багато вражень, навіть шум у вухах після не зіпсував стану піднесення. В день виступу в басиста гурту JINJER Євгенія Костюка був День народження! Приєднуємось до вітань з персональним святом і бажаємо творчої наснаги!

Свято Контрасту


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Вечір французького панку у Вінниці

Часто у соцмережах нам приходять різні запрошення на різноманітні концерти та заходи. І от одного чудового дня нас запросили на панк концерт. Подумати б, що ...