Сингл гурту Інше Небо – «Друг»

0

Люди, які завжди поруч з тобою, у веселу або скрутну годину – це справжні друзі. Вони роблять наше життя кращим, різноманітнішим та цікавіших. Без них ми не були б тими кими ми є. Саме про цих людей вирішив заспівати гурт «Інше Небо» у своєму третьому за цей рік синглі.

«Є люди. яким не все одно»

Зустрічайте – пісня «Друг». Відданих друзів не так вже й багато, проте це найдорожчі люди, які допоможуть здолати життєві невдачі, нададуть мотивації та сенсу буття та допоможуть забути, «переступити» невдале минуле та рухатись далі. Досягши успіху, тебе не покинуть, а це так важливо у сучасному такому аморальному та подекуди жорстокому світі.
У тексті лунає подяка другові за підтримку, за те що «не дає зійти з дороги, обраного шляху».

«Ангел, якому взамін нічого не треба»

Гурт приписує особі друга образ ангела, який не вимагає за свої добрі діяння абсолютно нічого взамін. Такий сенс цієї дружби, її сила. Енергія дружньої віри проникає в думки, надає наснаги та сподвигає на по-справжньому великі вчинки. Жанр роботи колективу дуже влучно співпадає з тематикою, адже текст прекрасно оброблений музикою в стилі поп-рок та доповнений чистим вокалом і інструментальними партіями.

«Ось в чому сила, що змушує тебе повірити в себе»

Трек видався дійсно живим та мелозвучним, а гурт виконав відмінну роботу, якою дійсно можна вітати своїх друзів та прослуховувати її знову та знову, а тематика не залишить осторонь жодну особу. Адже кожен із нас відчував на собі віддану дружбу.

Тож, не забувайте найкращих друзів, частіше зустрічайтесь на концертах та слухайте рок.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Стас Ленин – Rock’N’Roll NON STOP TOUR!

Стас Ленин [BAND] – гурт, який зараз є одним з найпродуктивніших та найфестивальніших в Україні. Місцем заснування стала Одеса, колорит якої відчувається з перших звуків ...