Сингл гурту Wasted Heroes – The Time Has Come

0

Харківська команда, що грає потужну музику в стилі Metalcore та Melodic Death Metal вкотре радує своїх шанувальників. На цей раз хлопці випустили тізер-відео до свого нового альбому, який вийде у січні 2016 року та матиме одноіменну із гуртом назву «Wasted Heroes». Ролик презентовано на пісню «The Time Has Come», що надійшов у відкритий доступ 16 жовтня. Трек виконаний англійською мовою.

Початок тізер-відео радує відмінним мелодичним гітарним соло. Одразу складається враження що на нас чекає щось кардинально нове, щось грандіозне, щось велике та неосяжне. Космічна атмосфера та відповідний музичний супровід змушують нас чекати на нове творіння цих віртуозів та щоразу задаватись питанням «коли?», адже пісня окремо від відео ще не доступна, а окрім неї у новому альбомі на нас точно чекає багато цікавого.

«The time has come. We must go»

Варто також відзначити на початку відео презентацію оновленого логотипу та вдалу зміну кольору, що створює враження метеориту, що наближається, проходячи різноманітні сфери планети. Також можна помітити і обкладинку нового майбутнього альбому.

«We fearless. We are great»

Для такого роду презентації, пісня підібрана надзвичайно вдало. У ній йдеться про єдність та лунають заклики до пробудження. Піднятись і пройти важкий шлях, не зупиняючись перед страхом втрати та можливими жертвами. Проте деколи виникають і ситуації коли все що можливо зробити – це просто чекати та спостерігати. Адже сталість – не притаманна риса цього світу і колись настане час змін, час коли зникає будь – який страх і з`являється надія та велич. Ось головна думка цієї пісні.

Трек дуже гідно виконаний інструментально, відчувається притаманний хард-кор. Серед слухачів цей тізер-ролик вже користується популярністю, а отже прогнозуємо майбутньому альбому належний успіх. Якісна робота, якою може пишатись вітчизняний металкор.

Автор: Серж Дерій


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні