The Best City UA 2016 повертається!

0

11 вересня відбулася презентація фестивалю «The Best City UA 2016». Відбувалася вона на батьківщині фестивалю в місті Дніпропетровськ й почалася з промо-ролика. Після промо-ролика на сцену вийшли організатори й почали повідомляти різноманітні новини про фестиваль.

Тут мав бути абзац про політику, але його не буде ;)

Одразу попереджу, що до всіх фактів можна сміло додавати слово «можливо». Фестиваль має розпочатись десь на початку липня й може продовжитись до 6 днів. Він переїхав на Монастирський острів, що знаходиться прямо в центрі міста Дніпропетровськ, що, за думкою організаторів, має полегшити транспортні питання. На фестивалі планується 3 сцени: головна, молода та електронна. На головну запросять відомих рок-зірок з усієї нашої земної кульки. На молодій сцені будуть скоріше за все ті, хто пройде музичний відбір, а на діджейскій − звісно діджеї на чолі з Joachim Garraud.

Також планується навіть привезти пароплави , в каютах яких будуть відпочивати запрошені зірки. Організатор пан Дудко також презентував майбутню мапу фестивалю, згідно з якою вони перероблять острів. Це дуже грандіозний план, як для Дніпропетровська.

1

В підсумку від почутого хотілося б додати кілька порад для тих, хто буде збиратися на «The Best City UA 2016». Судячи з місця проведення фестивалю наметове містечко буде або відсутнє, або дуже маленьке, тому радимо знайти знайомих у місті чи заздалегідь орендувати квартиру. Якщо будете орендувати хату, то краще шукайте її на ж/м Перемога, бо квартири в центрі обійдуться вам в 2-3 рази дорожче, а добиратися з цього масиву так само легко, як із центру. Не беріть із собою їжу та воду, бо її, скоріше за все, заборонять приносити на територію , краще пошукайте стімпанк-кафе на цьому острові – ціни й атмосфера там приємні.

Що ж сподіваємось, що «The Best City UA 2016» складе якісну конкуренцію закордонним фестивалям й покаже нашу країну з кращого боку .


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Ель, фолк, танці

Тим, кому подобається ірландська культура Тим, хто полюбляє добрий ель Тим, хто вміє танцювати до відпаду під металеві рифи Присвячується (А також всім іншим, бо ...