THE BIG SPLIT SHOW в Кропивницькому

0

Нещодавно гурт KillScream презентував ЕР «Must have». Для цього у рідному місті Кропивницькому було організовано потужний захід THE BIG SPLIT SHOW.

Уся концепція ЕР з самого початку будувалась навколо одно іменної пісні «Must have!». ЇЇ ідея в тому, що люди почали порівнюватись з гаджетами, поки людина тобі цікава і корисна, ти нею користуєшся, як тільки щось тобі набридає, ти відмовляєшся від неї… Усі інші композиції створювалися під цю ідею, писалися нові, дописали пісню Midas (яка залишилась від колишнього проекту DART).

До EP увійшло 5 треків: Must Have!, 4Sides, Midas, K4 та Twenty Friends.

Запис здійснив Олександр Пономарьов на студії звукозапису Studio23(м. Черкаси). Запис відбувався у кілька етапів, і на кожному з них Олександр не тільки виконував свою роботу по звукозапису, а й брав активну участь у створенні альбому – підказував, пропонував, радив. 

На підтримку альбому заплановано концерти майже по всій Україні. Побачити, почути та оцінити вже мали змогу Полтава та Кременчук.

Підтримати друзів завітав київський гурт Blackmail.


KillScream

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рок-гурти Івано-Франківська

Всім привіт! У цій статті я хотів би розповісти про рок-гурти з мого рідного міста – Івано-Франківська. Деякі з них офіційно припинили свою діяльність (Один, ...